הרוג בפיצוץ אופנוע ממולכד בגדרה

פיצוץ עז נשמע ברחוב האילנות בגדרה כשמטען חבלה התפוצץ וגרם למותו של רוכב אופנוע. במשטרה בודקים כעת האם מדובר ב"תאונת עבודה" בעת העברת מטען, או בחיסול חשבונות בעולם התחתון‎

עבריין המוכר למשטרה נהרג לאחר שאופנוע התפוצץ ברחוב האילנות בגדרה. במשטרה בודקים האם מדובר בחיסול או ב"תאונת עבודה", מאחר ואחת ההערכות היא כי ההרוג היה בדרכו עם מטען ליעד חיסול אחר. שלושה ילדים שהיו בסמוך לקו בחרדה בעקבות הפיצוץ העז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות של מגן דוד אדום הוזעק לזירה ומצאו את האיש מוטל על הכביש לצד האופנוע. "ראינו גבר כבן 40 שוכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית ורסיסים בכל הגוף, ובסמוך אליו אופנוע", סיפרו אריק חזון, חובש בכיר במד"א והפראמדיק אריה מאיר שהגיעו למקום בניידת טיפול נמרץ. "הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום"

עוד ציינו כי העניקו טיפול רפואי לשלושת הילדים, מבניינים סמוכים, שלקו בחרדה. במקביל, חבלנים של המשטרה הכריזו על האופנוע כממולכד, מחשש שנותרו בו חומרי נפץ, והרחיקו אזרחים מהזירה.

פיצוץ עז נשמע באזור (חדשות 24)

שני גברים נורו למוות

בסוף השבוע, בחיסול שאירע בצפון, נורו שני גברים בשנות ה-40 לחייהם למוות בכפר מסעדה שברמת הגולן. מהחקירה עלה כי ככל הנראה השניים נפגעו מאש שנפתחה לעברם מכלי רכב חולף שנמלט מהזירה. המשטרה הוזעקה למקום ופתחה בחקירת נסיבות המקרה.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה העניקו לשני הגברים שנפצעו אנושות פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותם.

"משטרת ישראל רואה בחומרה כל פעילות פלילית שיש בה כדי לסכן את ביטחון הציבור ולכן אנו מנהלים מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד גורמים פליליים", אמר בעקבות האירוע מפקד המחוז הצפוני במשטרה ניצב זוהר דביר. "ביטחונו של האזרח הוא היעד המרכזי שלנו ואנו נשקיע את מלוא המשאבים עם מיטב החוקרים על מנת לחשוף את זהות מבצעי הרצח ולשים אותם מאחורי סורג ובריח".