החשד לרצח בירושלים: הבעל תקף בעבר

החשוד בדקירתה למוות של אביטל רוקח נעצר, וכעת מתברר כי כבר בסוף השבוע האחרון הוא נעצר בעקבות תלונ, שבה נטען שבעת ששהתה בביתו הוא תקף אותה וגרם לחבלה בידה. נוסף על כך, ב-2004 הוא הועמד לדין, הורשע בתקיפתה של רוקח ונידון לעונש קל יחסית

הכתובת הייתה על הקיר? הבוקר (שישי) הותר לפרסום שמה של האישה שנרצחה בדקירות אמש בירושלים: אביטל רוקח, בת 45, אם לשלושה, נדקרה למוות על פי החשד
על ידי בעלה בנפרד בבית מגוריה בעיר. הבעל מובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי החקירה הראשונים עולה כי ביום שישי האחרון הבעל נעצר בעקבות תלונה שהגישה האישה על כך שתקף אותה בעת ששהתה בביתו וגרם לחבלה בידה. בעקבות התלונה הבעל נעצר אך שוחרר לאחר יממה בתנאים מגבילים ובהם הרחקה לתשעים יום מביתה. עוד באותו ערב אחד משלושת ילדיהם צלצל למשטרה ואמר שהוא חושש לחיי אמו. המשטרה הציעה לאשה להתפנות עם ילדיה למעון לנשים מוכות אך היא סירבה.

החשוד בדקירה

אביטל רוקח (פייסבוק)

רוקח נמצאה אמש כשהיא דקורה בכל חלקי גופה בכניסה לבניין מגורים ברחוב משה סנה בירושלים. כוחות הצלה החלו לבצע בה פעולות החייאה ופינו אותה לבית החולים הדסה הר הצופים במצב אנוש. הרופאים נלחמו על חייה, אך נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה עצרה את בן זוגה לשעבר בחשד שרצח אותה. הסכין ששימשה לפי החשד לרצח נמצאה בסמוך למקום האירוע.

בעקבות דיווח שהתקבל הערב במוקד 100 של המשטרה הגיע למקום קצין יחידת הסיור של תחנת שעפט והבחין בסמוך בגבר שידיו מגואלות בדם. הוא עצר אותו ובמקביל הגיעו שוטרי סיור ומצאו את האישה הפצועה שרועה בחדר המדרגות עם סימני דקירה רבים על כל גופה. בסריקות שערך קצין המשטרה הוא איתר את הסכין שעל פי החשד שימשה לרצח בין שיחים במקום.

פראמדיקים של מגן דוד אדום, רפאל הרבסט ורות שנייפר, שטיפלו ברוקח ופינו אותה לבית החולים, סיפרו כי "היא שכבה בחדר המדרגות בכניסה לבניין עם מספר דקירות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה, תוך פעולות החייאה שבמהלכן חזר הדופק, לבית החולים כשמצבה אנוש". הרופאים בבית החולים הדסה נאבקו על חייה של האישה, אך כל מאמציהם עלו בתוהו.