ירושלים: ילדים אושפזו, נשלל חשש לפלילים

חובשי מד"א הוזעקו לטפל בשני ילדים צעירים שנחבלו במהלך שבת בירושלים. תחילה חשדו החוקרים כי קיים חשד להתעללות, אך לאחר שגבו עדות מהוריהם – הוסר החשש לפלילים. הוריהם מלווים אותם בטיפול

חשד להתעללות בילדים, ארכיון (חדשות 2)

משטרת ירושלים הודיעה כי הוסר החשש לפלילים בעקבות פציעתם של שני ילדים שאושפזו הערב (מוצ"ש) בבית החולים הדסה הר הצופים עם חבלות קשות על גופם. תחילה חשדה המשטרה כי קיים חשד להתעללות מצד הוריהם, אך לאחר שנגבתה מהם עדות - נשלל החשש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה נבדק לאחר שצוות של מד"א הוזעק בשעות הערב המוקדמות אל מרפאת בטר"מ בבירה, שם מצאו את שני האחים. החובשים העניקו להם טיפול רפואי והעבירו אותם לבית החולים, שם החלו לצוץ סימני השאלה באשר לנסיבות הפגיעה בהם.

לאחר בדיקה קצרה עלה כי מדובר במשפחה חרדית, שמתגוררת ברחוב בר אילן בבירה. אבי המשפחה טען כי אחד הילדים נפל עוד אתמול, אך בשל השבת הוחלט להמתין עד צאתה. לדבריו, הילדה נפלה ונחבלה בזמן סעודת טיש מיד עם צאת השבת.

רק לאחר פציעתה של הילדה החליטו ההורים לפנות למרפאה, שם הוחלט להזעיק את אנשי מגן דוד אדום. חוקרים של משטרת ירושלים הגיעו זמן קצר לאחר מכן לבית החולים והחלט לגבות עדות מההורים, ותוך זמן קצר הוסר החשש כי הם אחראים למקרה. ההורים מלווים את ילדיהם כעת באשפוזם בבית החולים.

בהכנת הידיעה השתתף יואב אבן.