חשד: הרוג בתאונת עבודה של עבריינים - אופנוע התפוצץ בצפון

גבר נהרג כתוצאה מפיצוץ אופנוע בכביש פנימי בקטע הדרך שבין צומת יגור ליישוב רכסים בכביש 70. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו של ההרוג ופינה מהמקום פצוע נוסף במצב בינוני-קשה לבית החולים רמב"ם. נבדק החשד כי מדובר בתאונת עבודה של עבריינים

גבר נהרג הלילה (א') בעקבות פיצוץ אופנוע בכביש פנימי בקטע הדרך שבין צומת יגור ליישוב רכסים בכביש 70. צעיר נוסף בן 20 נפצע באורח בינוני כתוצאה מהפיצוץ. מבדיקות ראשוניות עולה החשד כי מדובר בתאונת עבודה של עבריינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקת המשטרה עולה כי האופנוע שנמצא בזירה נגנב מוקדם יותר בלילה מתושב קרית ביאליק. זהותם של ההרוג והפצוע אינה ידועה בשלב זה, אולם ככל הנראה מדובר בעבריינים משום שבחקירה הראשונית עלה החשד כי השניים ניסו להוציא את המטען ממקום מסתור ("זולה"). חקירת המקרה הועברה לידי ימ"ר חוף.

"מדובר בפיצוץ מטען בידיו של אחד הקורבנות בזירה", סיפר ניצב משנה אילן סרדל, מפקד תחנת זבולון. "בזירה יש הרוג ופצוע קשה שפונה. אנו חוקרים בכל המישורים. ההערכה היא כי מדובר באירוע בעל גוון פלילי ולא לאומני. אפשרות אחת היא שמדובר בתאונת עבודה של עבריינים והאחרת היא שהקורבן התפוצץ כשמהטען עליו. אנו בראשיתה של החקירה".

צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו של ההרוג ופינה את הצעיר הפצוע לבית החולים רמב"ם. בן ה-20 פונה כשהוא סובל מחבלות בחזהו ובפניו. לטענתו השניים נפגעו ממטען רסס שהיה על האופנוע שהתפוצץ.

במהלך הלילה אם (60) ובתה (18) נפצעו קל בעקבות ריב עם בן זוגה של הבת. התוקף, בן 21, דקר את השתיים בביתן שברחוב שלמה נתן שבעיר ראשון לציון. צוות מד"א שהגיע למקום פינה את הפצועות לבית החולים אסף הרופא כשהן סובלות מחתכים בידיהן.