חשד: בקרי גבול ביצעו מעשים מגונים בנשים

האם אלו שאמורים לתת לתיירים את הרושם הראשוני על מדינת ישראל מעלו בתפקידם בצורה מכוערת? המשטרה עצרה שני בקרי גבול בנתב"ג בחשד שניצלו את חוסר הידע של נוסעות שנחתו בארץ, וביצעו בהן מעשים מגונים בזמן שעברו ביקורת בנמל התעופה. השוטרים חושדים כי יש עוד קורבנות, ומבקשים מנשים שעברו אירוע דומה להתלונן

אזור הביקורת בנמל התעופה בן גוריון (חדשות 2)

שני בקרי גבול שעובדים בנמל התעופה בן גוריון נעצרו בחשד שביצעו מעשים מגונים בנשים בזמן שעברו בשער הכניסה העיקרי של מדינת ישראל. הם יובאו במהלך היום (ד') לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים מוצבים בעמדה שאחרי ביקורת הדרכונים ואמורים לבדוק את הספח שמאשר כי הנוסעים הנכנסים אכן עברו ביקורת גבולות. בנקודה זו אין שום מגע פיזי בין הבודקים והנוסעים ולא אמור להיות מגע שכזה.

למרות זאת, החשד הוא שהבודקים נגעו במקומות מוצנעים בגופן של נוסעות, תוך שהם מנצלים את הסמכות שהוקנתה להם מתוקף תפקידם. יש להדגיש כי השניים לא עובדים במערך הביטחון של השדה.

החשודים, בני 20 תושבי אזור המרכז, נעצרו על ידי המשטרה ובית משפט השלום בראשון לציון ידון בעניינם במהלך היום. במשטרה חושדים כי השניים ביצעו מעשים בנשים נוספות מעבר למה שידוע כרגע לשוטרים.

פקד סימה דרעי, קצינת חקירות במרחב נתב"ג, אומרת כי היא מבקשת מנשים שאירע להן מקרה דומה וטרם התלוננו להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה.