אמה של הנערה שהתלוננה כי נאנסה: "הילדה נהרסה, נהרסו לנו החיים ברגע"

בית המשפט האריך את מעצרם של 4 קטינים החשודים באונס קבוצתי של נערה מוגבלת בשכלה בקריית אתא. בשיחה בלעדית עם חדשות 2 משתפת האם בניסיון להתמודד עם החוויה המחרידה וקוראת להשית על החשודים עונש חמור. "אני לא מעכלת שדבר כזה יכול לקרות", היא אומרת, "זה לא נסלח, אני לא יודעת איך הבת שלי תמשיך הלאה"

המשטרה עצרה ארבעה קטינים בני 15-17 בחשד כי תקפו מינית נערה בת 15, מוגבלת בשכלה, באתר בנייה בקריית אתא. בשיחה עם חדשות 2 מספרת הערב (שישי) אמה של הנערה על ניסיונות המשפחה להתמודד עם החוויה המחרידה וקוראת להורים להגביר את הפיקוח על ילדיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני פשוט הרוסה, הילדה הרוסה, נהרסו לנו החיים ברגע", אמרה האם. "פשוט לנצל את התמימות של הילדה הזאת, שברגע שאתה מדבר איתה אתה יודע שמשהו לא בסדר איתה. אני פשוט לא מאמינה ולא מעכלת שדבר כזה יכול לקרות. מה עבר להם בראש? דבר כזה לא נסלח, אני לא יודעת איך הבת שלי תמשיך הלאה".

"הנוער של היום זה לא הנוער של פעם, הם לא דופקים חשבון להורים שלהם", אומרת האם. "ההורים לא באמת יודעים מה הם עושים, הם לא מתארים לעצמם מה שהם עושים. שההורים יפקחו את העיניים שלהם, שיסתכלו בטלפונים שלהם, שיעקבו אחרי ההתכתבויות שלהם".

"מפחדת שהיא תפתח מחשבה אובדנית"

לדברי האם, מאז האירוע הנורא סובלת הבת לחילופין מהתקפים של זעם ומהתכנסות עצמית ושתיקה. "אני מפחדת, אני לא עוזבת אותה, 24 שעות אני איתה", היא מספרת. "אני לא יכולה לזוז כי אני מפחדת שהיא תפתח מחשבה אובדנית מעבר לאסון הזה שקרה".

למרות שהחשודים באונס הם קטינים, אמה של הנערה קוראת להחמיר איתם ולא לשלוח אותם למעצר בית. "אני מקווה שהנערים האלה יבואו על עונשים, העונש הכי חמור שיכול להיות, שייכנסו לכלא", היא אומרת. "אם ההורים שלהם לא ידעו לחנך אותם אז שיעשו את זה שם".

הוארך מעצר החשודים

מוקדם יותר היום האריך בית המשפט את מעצרם של ארבעת החשודים עד ליום ראשון. בחקירתם טענו כי יחסי המין בוצעו בהסכמה. מפקד תחנת זבולון ניצב-משנה אילן סרדל אמר לחדשות 2 כי בשלב זה חוקרי המשטרה מקבלים את גרסת הנערה כמהימנה ומתייחסים בחומרה לחשדות המיוחסים לנערים.

מהחקירה עולה כי התקיפה התרחשה לכאורה באתר בנייה בעיר סמוך לשעה 22:00. שכן ששמע את צעקותיה של הנערה הבריח את החשודים והזעיק למקום את המשטרה, שהעבירה את המתלוננת לבדיקות רפואיות שחיזקו את טענותיה כי הותקפה מינית. יצוין כי הנערה התלוננה בעבר על מקרי תקיפה מינית אחרים.

עו"ד תומר נווה, המייצג שלושה מהחשודים, אמר לחדשות 2: "מדובר בעלילת שווא. הנערים טוענים כי היחסים בוצעו בהסכמה ומכחישים את החשד לאונס המיוחס להם".