מזעזע: נער צילם את אמו מוכה - ונגררת מהשיערות במדרגות

בסרטון נראה גבר מכה את זוגתו לשעבר וגורר אותה בשיער במורד מדרגות, כשבנה בן ה-15 מצלם את האירוע. היא העלתה את התיעוד לפייסבוק וכתבה: "הייתי בטוחה שלי זה לא יקרה". החשוד, ששוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים, טען בחקירתו: היא תקפה קודם

אלימות מחרידה מול המצלמות: בסרטון חדש ומטלטל שהופץ ברשתות החברתיות נראה גבר מכה את בת זוגו לשעבר, בעוד בנה בן ה-15 מתעד במכשיר הנייד את האירוע הקשה. הגבר נראה גורר אותה בשערותיה במורד מדרגות בניין, בעוד היא מבקשת מבנה שלא יעזור לה - וימשיך לצלם. הגבר נעצר על ידי המשטרה ושוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

את המעשים המתועדים ביצע הגבר, לטענת בת הזוג לשעבר, בשל רגשות קנאה. את הסרטון היא העלתה לעמוד הפייסבוק שלה וכתבה בפוסט: "למרות כל האזהרות שהיו על הקיר ולמרות כל האזהרות של חבריי היקרים ומשפחתי האהובה, הייתי בטוחה שלי זה לא יקרה". בהמשך הוסיפה: "אמא יקרה, מבקשת את סליחתך, למרות כל האזהרות והפחדים שלך שאת נאלצת לראות את התמונות הקשות האלה".

הסרטון זכה לתגובות רבות ובהן גם עידוד מצד משפחתה וחבריה שתגיש נגדו תלונה במשטרה. בן משפחתה אף כתב לה: "אדם רכושני, קנאי ואלים לא מפסיק, פני למשטרה מיד". הוא אף המליץ לה להתקין לחצני מצוקה בביתה, לקנות תרסיס גז פלפל - ולהתאמן בהגנה עצמית.

בעקבות התגובות הרבות, סיפרה האישה כי בן זוגה נעצר על ידי המשטרה, אך מאחר ולא הגישה נגדו תלונה כיוון שחששה ממנו - הוא שוחרר אתמול. בתגובות לפרסום הסרטון, היא כתבה כי בן זוגה לשעבר התגלה בשלב מסוים ביחסיהם כ"מאהב אובססיבי וקנאי".

בן הזוג החשוד בחקירתו: "היא התפרעה, ניסיתי לנתק מגע ממנה"

בן הזוג החשוד בתקיפה טען מנגד בחקירתו כי הקטטה החלה לאחר שבת זוגו אמרה לו שתיקח לו את הרישיון ו"תסבך לו את החיים". לדבריו - כשהיא החלה להתפרע, הוא פתח את דלת הדירה והחליט לצאת - ואז לטענתו, היא אחזה בו ותפסה חזק, וכל מה שניסה הוא לנתק מגע ממנה.

מהמשטרה נמסר כי שוטרים הוזעקו לזירה לאחר שבן הזוג עצמו היה זה שקרא להם. כשהגיעו, הבחינו בו שותת דם מחוץ לבית, ואת האישה פגשו בדירה. השוטרים עצרו את הגבר - והגיעו אל האישה כדי לגבות ממנה עדות על שאירע, אלא שהיא סירבה לשתף פעולה.

שוטר התלווה לאישה לבדיקות בבית החולים ושאל אם היא רוצה להגיש תלונה. היא סירבה, אך לבסוף - הצליחו לשכנע אותה למסור עדות בתחנה. במשטרה פתחו בחקירה - והביאו אתמול את הגבר להארכת מעצרו בבית משפט השלום.

בדיון שנערך יום לאחר הדיון בהארכת מעצרו, הוסכם כי החשוד ישוחרר בתנאים מגבילים בהסכמת שני הצדדים. הוא יתייצב במשטרה לפי דרישה למשך 60 יום, יורחק מתחומי עיר מגוריו למשך 30 יום - וישהה במעצר בית בפיקוח וליווי צמודים של אחותו. בנוסף, הוא הורחק מכתובת המתלוננת ונאסר עליו ליצור קשה עמה למשך 60 יום.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "השוטרים הגיעו לזירת האירוע תוך זמן קצר. הוגשה תלונה והתיק טופל באופן מקיף מעמיק. החשוד נעצר ונחקר ולפי החלטת בית המשפט הוא שוחרר. מטעמי צנעת הפרט לא נוכל לספק פרטים נוספים".