חשד: סחטו באיומים שחקן כדורגל מוכר בליגת העל

שלושה חשודים נעצרו ביממה האחרונה בחשד שאיימו על שחקן כדורגל מליגת העל אם לא ישלם את חובותיו של אביו. מחקירת המשטרה עולה כי החשודים הגיעו למגרש האימונים של קבוצת הכדורגל ודרשו את כספם: "אם לא תשלם נשבור לך את העצמות ונגמור לך את הקריירה"

"נשבור לך את העצמות". ארכיון (רויטרס)

אתמול (שני) עצרה המשטרה תושב נתניה ותושב ראשון לציון, בחשד שניסו לסחוט באיומים שחקן כדורגל מוכר בליגת העל. על פי החשד, השניים בשנות ה-30 לחייהם, איימו על השחקן כי אם לא ישלם את החובות של אביו, הם ישברו את רגליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת החודש הגיעו החשודים למגרש האימונים של קבוצת השחקן ואיימו עליו: "שלם את החוב של אביך או שנשבור לך את העצמות ונגמור לך את הקריירה". הדיווחים אודות האיומים כלפי השחקן הגיעו לידיעת שוטרי מרחב יפתח בפיקודו של ניצב משנה דוד גז.

במרחב הוחלט להקים צוות חקירה מיוחד שיטפל בתיק, בפיקודו של פקד אסף צוויג. הצוות ערך חקירה סמויה, במהלכה נאספו ראיות לכאורה לסחיטה באיומים של שחקן הכדורגל על ידי מספר חשודים, שלהם היו עסקים עם אביו. לטענתם, האב חייב להם עשרות אלפי שקלים, שטפחו עם הזמן לכ-200 אלף שקלים.

אתמול נערך מפגש מבוקר ומפוקח בין האב החייב לבין החשודים, ובמהלך המפגש בוצע מעצר של שניים מהם. בהמשך נעצר חשוד נוסף שבתום חקירתו שוחרר למעצר בית. שני החשודים העיקריים בפרשה יובאו הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.