קטינים שימשו כסוכנים סמויים ורכשו אלכוהול

החופש הגדול כבר כאן - ובמשטרה מגבירים את המאמצים להיאבק בתופעה הרווחת בימי הקיץ בקרב בני הנוער: רכישת אלכוהול בניגוד לחוק ושתייה לשוכרה. כחלק מהמאמצים, הפעילו שוטרי תחנת רחובות 5 קטינים כסוכנים סמויים שרכשו אלכוהול - והפלילו את בעלי העסקים שמכרו להם את המשקאות

קנו אלכוהול והפלילו בעלי עסקים. אילוסטרצ (חדשות 2)

עם בוא החופש הגדול, במשטרה מגבירים את המאמצים נגד תופעת השתייה של בני הנוער: במהלך השבועיים האחרונים, הפעיל מחלק הנוער של תחנת משטרת רחובות 5 קטינים כסוכנים סמויים שרכשו אלכוהול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת המבצע, שהתנהל בפיקודו של פקד שלום כהן, הסתובבו הקטינים בין חנויות ופיצוציות בגזרת התחנה וביצעו כ-50 רכישות של משקאות אלכוהוליים מסוגים שונים מ-27 בתי עסק שונים ברחבי העיר. שוטרי מחלק הנוער אבטחו את הקטינים במהלך הפעילות ותיעדו את העסקאות באופן סמוי.

היום (ב') עבר המבצע למישור הגלוי במהלכו עוכבו המוכרים ובעלי העסקים לחקירה עקב מכירת האלכוהול לקטינים - זאת, כמובן, בניגוד לחוק. מחר הם יזומנו לשימוע בתחנת המשטרה, במהלכו תישקל סגירת בתי העסק. לחלק מבעלי העסקים שנעצרו אף קיימת התראה קודמת על מכירת אלכוהול לקטינים, ובתי העסק שבבעלות כמה מהם אף נסגרו בעבר.

המבצע נערך עם תחילתו של החופש הגדול, זאת על מנת ליצור הרתעה בקרב בעלי העסקים בעיר ולסגור את בתי העסק שמוכרים אלכוהול לקטינים. מטרת המבצע היא לצמצם את תופעות האלימות והוונדליזם הנגרמות כתוצאה משכרות של בני הנוער.