קצין בכיר במשטרה נחשד בהטרדות מיניות - והושעה

קצין ותיק במשטרה מהצפון נחקר במחלקה לחקירות שוטרים לאחר שלפי החשד הטריד מספר צעירות, חלקן עבדו תחת מרותו. בתום החקירה שוחרר בתנאים מגבילים והורחק מהעיר בה שירת. מקורבו: "קצין מוערך שסומן לקידום"

אילוסטרציה (חדשות 2)

קצין משטרה בכיר מהצפון נחקר אתמול ע"י המחלקה לחקירות שוטרים והושעה מעבודתו, לאחר שלפי החשד הטריד מינית מספר צעירות. בעקבות השעייתו, אמר הקצין: "אני חף מפשע, הכל קשקושים. תבדקו תראו כמה מעשים טובים עשיתי לעם ישראל". הוא הוסיף כי בכוונתו לבקש באמצעות פרקליטו להוציא צו איסור פרסום על פרטיו כדי למנוע פגיעה בו ובמשפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה החלה בעקבות מספר תלונות שהגיעו נגד הקצין. הוא נחקר ולפי החשד הטריד מינית, בין היתר, נשים שהיו כפופות לו ותחת מרותו מתוקף תפקידו במשטרה. בתום החקירה שוחרר הקצין הוותיק בתנאים מגבילים, הכוללים את השעייתו, כמו גם הרחקתו מהעיר שבה ממוקמת התחנה בה הוא עובד.

"קצין מוערך ואהוב"

"התמונה לא ברורה והשמועות רבות", אמר לחדשות 2 מקורב לקצין הבכיר, על רקע החשדות. "מדובר בקצין מוערך, לוחם, אהוב על כולם, איכותי ביותר שסומן לקידום".

ראש הרשות המקומית, שבתחומיה עבד הבכיר, ציין כי מדובר בקצין עתיר זכויות שעבד בשיתוף פעולה עם העירייה. "זהו נושא פנימי של משטרת ישראל. לעת עתה אלה חשדות בלבד ויש לאפשר לגורמי המקצוע לבצע את עבודתם. ברמה האישית אנו מאחלים לו שתוכח חפותו ויחזור במהרה לתפקידו", אמר.