נעצר חשוד ברצח ובשוד אישה בחולון: "היא מתה מזיקנה"

בית המשפט האריך ב-3 ימים את מעצרו של אור עמר, הצעיר בן ה-18 החשוד כי שדד והכה את בלה משיח ז"ל בחולון. עמר, המוכר למשטרה בגין עבירות קודמות, נשלח להסתכלות פסיכיאטרית וטען: "היא מתה מזיקנה"

בלה משיח ז"ל (באדיבות המשפחה)

בית המשפט האריך היום (שלישי) את מעצרו של אור עמר, תושב חולון בן 18, שנעצר אתמול בחשד לרצח בלה משיח ז"ל בת ה-67. משיח נשדדה בעיר לפני כשבועיים בעת שעשתה את דרכה לביתה. במהלך השוד, על פי החשד, הכה אותה עמר, חטף את תיקה - והיא נפלה ונחבלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתוצאה מהמקרה, הובהלה משיח לבית החולים "איכילוב" בתל אביב עם הכרה מעורפלת, ובהמשך הידרדר מצבה - עד שנפטרה ביום חמישי האחרון.

עמר נעצר בביתו, שנמצא לא רחוק ממקום האירוע, לאחר שהוקם במרחב איילון של המשטרה צוות חקירה מיוחד. בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו בשלושה ימים, עד יום חמישי. העבירות בהן הוא נחשד הן גרימת מוות בכוונה תחילה, שוד ואיומים. כמו כן, לבקשת המשטרה, שלח השופט ירון גת את עמר להסתכלות פסיכיאטרית.

עמר מוכר למשטרה ולבית המשפט מעבירות קודמות. רק אתמול הוא שוחרר ממעצר לאחר שנחשד שהפר צו הרחקה שהוטל עליו בעקבות הטרדת דיירת בבניין בו הוא גר. כמו כן, במהלך הדיון היום בבית המשפט, התפרץ עמר מספר פעמים לדברי השופט, קילל את נציגת המשטרה וצעק: "היא מתה מזקנה".

ויקטוריה, בתה של משיח, סיפרה לחדשות 2 Online לאחר המקרה: "מישהו דחף אותה וגנב לה את התיק. היא לא חשבה שזה יהיה כל כך גרוע. אחרי שלוש או ארבע שעות היא התעלפה ופונתה לבית החולים. מצבה החמיר ומאז היא הייתה מחוסרת הכרה". עוד היא הוסיפה כי "האירוע היה בקרבת הבית שלה, היא ידעה שזה מקום יחסית מסוכן, היא מאוד רצתה לעבור משם ולא הספיקה".