החשוד בתקיפת אחותו: "היא הציתה את עצמה"

זמן קצר לאחר שעל פי החשד שפך חומר דליק על פניה של אחותו והצית אותה, איתרה המשטרה את החשוד כשהוא מסתתר בדירת חבריו. לדבריו, אחותו היא שגרמה לפציעות מאחר שנקלעה לחובות כספיים קשים. "אין לי קשר לזה", טען

שעות לאחר שנעצר בחשד ששפך חומר דליק על פניה של אחותו והצית אותה, מכחיש החשוד במעשה כל קשר לאירועים האלימים ואף מאשים אותה כי גרמה לעצמה לפציעות הקשות. "לא עשיתי את זה", אמר האח החשוד, תושב טירת הכרמל, כשאזיקים לידיו. "אני אפילו לא יודע על מה השוטרים מדברים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי החשוד, גבר בשנות השלושים לחייו שנמלט מדירת אחותו זמן קצר לאחר שביצע את המעשה, אחותו גרמה לעצמה לפציעה שעלולה לגרום לה לנזק בלתי הפיך לשארית חייה. "עצרו אותי כי אחותי החליטה להצית את עצמה, היא עשתה את זה בגלל חובות להימורים", הוא טוען.

הגבר שבמשך שעות הסתתר בדירת מקורביו, עד שכוחות המשטרה איתרו אותו, מספק הסבר מעט מוזר באשר לנסיבות שהביאו אותו להגיע לדירתה של אחותו בשעות הלילה המאוחרות. "אני שתיתי וודקה ויצאתי מהבית", הוא טוען. "הלכתי לחבר, אני בכלל לא יודע על מה אתם מדברים".

בעקבות המקרה, הובהלה האחות בת ה-39 לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם היא מאושפזת בטיפול נמרץ נשימתי, כשהיא מורדמת ומונשמת. מצבה קשה, אבל יציב. נגרמו לה כוויות קשות בפלג גופה העליון ובפניה. מבדיקת המשטרה עולה כי לאח החשוד במעשה תיקים על עבירות קודמות.

קצין המשטרה: "החשוד לא משתף פעולה, בתחקור ראשוני הודה במעשה"

"היום לפנות בוקר התקבל דיווח על צעקות לעזרה בדירה טירת הכרמל", סיפר רפ"ק חיים הבלר, ממלא מקום מפקד תחנת טירת הכרמל במשטרה. "למקום הוזעקו כוחות משטרה שם התברר כי אח תקף את אחותו על ידי שפיכת חומר דליק לעבר פלג גופה העליון ואז הצית אותה".

לדברי קצין המשטרה, "לחשוד יש עבר פלילי בכל מיני תחומים וכרגע הוא נמצא בשלבי חקירה ראשוניים. לא ידוע לנו על מקרים דומים שהיו בעבר במשפחה. זה המקרה הראשון שידוע על אלימות במשפחה. כרגע מסתמן שהיה ביניהם סכסוך משפחתי, אך הנושא כרגע בבדיקה אנחנו בודקים את גרסתו של החשוד. בתחקור ראשוני הוא הודה בביצוע המעשה. הוא מסרב כרגע לשתף פעולה עם החוקרים".

עוד קודם לכן אמר אחד השכנים לחדשות 2 Online כי "ככל הנראה לאחר שהאחות ביקשה ממנו לעזוב את הדירה, הוא החליט לפגוע בה". שכנים אחרים סיפרו כי הם לא יודעים על מקרי אלימות שאירעו בעבר בין שני האחים.