עכו: בת 14 נורתה; מצבה קשה

הנערה נורתה בפלג גופה העליון ולאחר טיפול ראשוני פונתה על ידי מד"א לבית החולים נהריה. הנסיבות שהובילו לירי אינן ברורות לחלוטין אולם מחקירה ראשונית עולה כי כדור תועה שנורה על ידי עבריינים הוא שפגע בנערה

הנערה פונתה במצב קשה. ארכיון (רוטרניק)

נערה בת 14 נורתה הלילה (שבת) ברחוב הרצל שבעיר עכו. צוות מד"א ממרחב אשר שהגיע למקום האירוע, העניק לנערה טיפול רפואי ראשוני ופינה אותה לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר הטיפול הראשוני שקיבלה הנערה, היא פונתה לבית החולים נהריה כשהיא במצב קשה עם פצע ירי בפלג גופה העליון.

מבדיקה ראשונה של המשטרה עלה כי סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר, הנערה נפגעה בפלג גופה העליון מכדור תועה. בת ה-14 שמעה ככל הנראה ירי באוויר והוציאה את ראשה אל מחוץ לחלון ביתה ואז פגע בה הכדור. תחנת משטרת עכו פתחה בחקירה על מנת להבין מה מקור הירי. 

"שמענו יריות ואחרי דקות שמענו צעקות",מספר עד ראייה, שכנה של הנערה. "יצאנו במהירות לכיוון הצעקות ונבהלנו לגלות שהילדה בת ה-14 מדממת עם כדור בפלג גופה העליון. ישר דיווחנו למשטרה ולמד"א".

תושבי השכונה מספרים כי זה אינו המקרה הראשון בו נורו יריות בשכונה. לטענתם מדובר בניסיון של עבריינים להפחיד עבריינים אחרים המתגוררים באזור בו בוצע הירי, אך הפעם הייתה זאת נערה תמימה שנאלצה לשלם את המחיר.

אמש גבר בן 39 דקר את אמו ואחותו במה שהוגדר כחשד לניסון רצח בתמרה שבגליל. האם נפצעה קשה והאחות באורח בינוני. השתיים פונו ברכב פרטי להמשך קבלת טיפול רפואי. החשוד נעצר והועבר להמשך חקירה.