בת 12 דיווחה: ילדה נחטפה לתוך מכונית בחולון

המשטרה לא לקחה סיכונים ובדקה את הדיווח הזה ברצינות: ילדה שעמדה במשמרות זה"ב סיפרה שהבחינה בגבר מכניס ילדה לתא מטען של מכונית - ונוסע מהמקום. לא התקבל כל אישור מבתי הספר בעיר כי ילדה נעדרת והשוטרים לא מצאו כל הוכחה כי האירוע אכן התרחש - והחיפושים צומצמו

דיווח של ילדה בת 12 הכניס את המשטרה ללחץ: ילדה שעמדה בתפקיד במשמרות זה"ב דיווחה כי הבחינה בגבר מבוגר שהכניס ילדה בחולון לתוך תא המטען של רכבו. על פי הדיווח, הגבר נסע מהמקום לאחר מכן. ארבע שעות אחרי סריקות אינטנסיביות ללא תוצאות - המשטרה הורידה הילוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בת ה-12 שעמדה ברחוב שער האריות בעיר היא שהעבירה את הדיווח למשטרה, עם זאת, מדובר לפי שעה בחשש שאינו מאומת. עד כה לא התקבל דיווח מאחד מבתי הספר בחולון על ילדה נעדרת, והרשויות ערכו בדיקות בקרב מוסדות החינוך. במקביל, ערכו השוטרים סריקות אחרי רכב בצבע שחור.

יותר משעה אחרי קבלת הדיווח, בבית הספר הסמוך למקום שבו אירעה לכאורה החטיפה, בדקו וציינו כי אף ילדה לא נעדרת. ברחבי העיר לא התקבל עד כה דיווח מהורים על ילדה נעדרת.

בתום הערכת מצב שקיים מפקד מרחב איילון עם קציניו ולאחר בדיקות בבתי חולים, בתי ספר, מצלמות אבטחה ובמחסומים שנפרסו בכל אזור חולון - לא התגלה ממצא חריג או אישור שאכן התקיים ארוע חטיפה. לפיכך החליט מפקד המרחב לצמצם את פעילות הסריקות והחיפושים. עם זאת, במשטרה הדגישו כי כל דיווח או ממצא חריג ייענה ברצינות ובמהירות.