חשד לרצח במגדל העמק: גופת גבר נמצאה עם סימני אלימות

גבר בן 62, נשוי ואב לשישה, נמצא מוטל ללא רוח חיים בדירת מגורים במגדל העמק. כוחות משטרה שהגיעו למקום זיהו על גופתו סימני אלימות ומעריכים כי הרקע לאירוע - פלילי. שוטרי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני פתחו בחיפושים אחר בעל הדירה

חשד לרצח במגדל העמק: גופת אדם בן 62 נמצאה אחר הצהריים (ב') בדירת מגורים ברחוב קדש בעיר - כשעליה סימני אלימות. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה ומבדיקה ראשונית עולה חשד כי הרקע למעשה פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות אחר הצהריים התקבל במשטרה דיווח על חשש לחייו של האיש, נשוי ואב לשישה, שנמצא בדירת המגורים בעיר. כוח המשטרה שהגיע למקום פרץ לדירה ומצא אותו מוטל ללא רוח חיים. לזירה הגיעו חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי ומעבדה ניידת, שיחד עם אנשי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני החלו בחקירת נסיבות האירוע.

לאחר זמן קצר התברר כי הנרצח הוא תושב מגדל העמק שאינו מתגורר בדירה בה נמצאה גופתו. חוקרי הימ"ר בודקים כעת מי הם בעלי הדירה ומנסים לאתרם, וכל כיווני החקירה נבדקים בשלב זה. בשעות הערב הועברה גופתו למכון לרופאה משפטית, ובעל הדירה טרם אותר.

נסיונות לאתר את בעל הדירה (פוראת נסאר, חדשות 2)

בסוף השבוע: גופת גבר אותרה בבאר שבע

בסוף השבוע שעבר נמצאה גופת גבר ברחוב הגאולים בבאר שבע. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה חשד שמותו נגרם בנסיבות פליליות. ככל הנראה, שכנים הזעיקו את המשטרה לדירה. כשנכנסו השוטרים לדירה הם מצאו את האיש, בן 60, ללא רוח חיים.

רופא מד"א שהגיע למקום קבע את מותו של האיש, ומעבדה ניידת של המשטרה הובאה למקום, ואנשי זיהוי פלילי פעלו במקום לאסוף ראיות בתקווה שאלו יובילו לפתרון נסיבות מותו של האיש.