בת 16 סיפרה לאמה: "הזמר ניסה לשכב איתי, לא רציתי"

לקראת חקירה? מי שמכונה בפרשה "הזמר המפורסם" נועץ עם עורכי הדין רונן רוזנבלום ומיטל דנינו. בינתיים, נמשכת בדיקת העדויות. אמה של אחת הקטינות, מהעדות המרכזיות בפרשה, שיחזרה בריאיון את השיחה עם בתה לאחר שחזרה מבילוי עם הזמר. "היא אמרה: הוא אירח אותי יפה ונתן לי שתייה", תיארה האם, "ילדים לא יודעים לשקר"

אמה של אחת הקטינות, עדה מרכזית בפרשת הזמרים והקטינות, מספרת היום (ב') בריאיון מה שלדבריה בתה, שהיתה אז בת 16, סיפרה לה, לאחר ששבה הביתה מבילוי עם מי שמכונה בפרשה "הזמר המפורסם". "שאלתי אותה: 'לא שכבת איתו?' היא אמרה לי: 'אמא, הוא ניסה, אבל לא רציתי'", שחזרה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמה של הקטינה מספרת כי היה זה יום שישי בערב והבנות הוזמנו לביתו של הזמר. "היתה שם מסיבה והיא אמרה שהיה בית גדול והיא נהנתה. היא לא דייקה לפרטי פרטים", סיפרה. "היא אמרה לי: 'אמא את יודעת אני יוצאת עם הזמר'", ואני אמרתי לה: 'מה לנו ולרמה כזאת גבוהה?'".

בעיני החוקרים עדותה של הקטינה נחשבת לאמינה יחסית. "היא אמרה לי: 'אמא הזמר הזה שכב עם'..שאלתי אותה: 'ומה את עשית'? היא אמרה: 'לא יודעת, הייתי בבית שלו, הוא אירח אותי יפה, ונתן לי שתייה'". כששאלה אמה האם שכבה עם הזמר - השיבה הבת בשלילה. "ילדים לא יודעים לשקר", ציינה האם.

לאחר שעברו על עדויות של יותר מ-10 צעירות במשטרה מצביעים על שיטה. לפי החשד, אביו של הזמר היה מאתר צעירות ומצרף אותן למסיבות חשק. לחלקן, חושבים במשטרה, היה קונה ומחלק מתנות.

אמה של אחת הקטינות בריאיון (חדשות 2)

"אבא שלו בא לקחת אותה מפה", הוסיפה אמה של הקטינה, "היא ירדה למטה ואבא שלו עם קרחת כזה, הוא בא לקחת אותה". אמה של הקטינה לא יודעת מה היה חלקו של האב, והאם ניסה אף הוא לקיים יחסי מין עם הקטינות, אבל לפי שעה בעיני החוקרים התיק נגדו הוא החמור ביותר.

"הזמר המפורסם" התייעץ עם עורכי דין

היום שוחח האב, סמוך לביתו, עם העיתונאים. "הכל בסדר, הכל בסדר", חזר ואמר, "אתה רואה שהכל מתנהל טוב. אנחנו חיים אותו דבר והכל אותו דבר".

בינתיים, מי שמכונה "הזמר המפורסם", כבר עורך התייעצויות עם עורכי הדין רונן רוזנבלום, לשעבר קצין ביחידה ביאחב"ל המתמחה בעיקר בתיקים כלכליים, ובעורכת הדין מיטל דנינו, המתמחה בתיקים פליליים. עורכי הדין מסרו בתגובה: "איננו נוהגים להתייחס לשמות של לקוחות".