פליסיאן בחקירה: "יש לכם הכל עליי, תטפחו לעצמכם על השכם"

לאחר שהחוקרים השמיעו לו את ההקלטות בהן הוא מודה בביצוע הרצח, ביקש חגי פליסיאן לפטר את עורך דינו. "אני רוצה לפטר אותו ולקחת מהסנגוריה כי חבל על הכסף", אמר לשוטרים וקרא: "פיצחתם את התיק, תטפחו לעצמכם על השכם". מעצרו של החשוד המרכזי בפרשה הוארך ב-8 ימים

"תשימו אותי מתחת לאדמה, אני רוצה לפטר את העורך דין שלי" - כך אמר חגי פליסיאן, החשוד המרכזי ברצח בבברנוער, לחוקריו לאחר שהשמיעו לו את הודאתו ברצח בפני מדובב של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה לדבר עם עורך הדין שלי, אני רוצה לפטר אותו ולקחת מהסנגוריה כי חבל על הכסף", המשיך ואמר פליסיאן לחוקרים, "יש לכם הכל עליי, פיצחתם את התיק, תטפחו לעצמכם על השכם". יחד עם זאת חזר ואמר כי הוא אינו מודה ברצח.

היום בדיון בהארכת מעצרו נחשף כי שני מדובבים הוכנסו לתאו של החשוד המרכזי ברצח בברנוער, הוא הפליל עצמו, אך לאחר מכן חזר בו ואמר כי הודה "מתוך התרברבות".

בדיון הוחלט להאריך את מעצרו של פליסיאן ב-8 ימים. טרלן חנקישייב, החשוד שסיפק לחגי פליסיאן כובע גרב ששימש אותו, שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים כחלק מסיכום בין פרקליטו , עו"ד שמשון וייס, לבין המשטרה.

"עד המדינה סיפק אקדח ל-ב'" (חדשות 2)

מעצרו של ב' בן ה-19, מי שהיה קטין בזמן הרצח בברנוער הוארך ביומיים, אך השופט הבהיר כי ההחלטה להאריך את מעצרו אינה כרוכה בחשד למעורבתו ברצח. הסיבה בגללה הוארך המעצר היא החשד כי הזמין לאחרונה אקדח מעד המדינה. בדיון נחשף כי המשטרה הפעילה את עד המדינה בכדי שימכור אקדח ל-ב', קרוב משפחתו של חגי פליסיאן.

"אני סבור שקביעת כבוד השופט עידו דוריאן היום ולאורך כל ההליך, כאשר בית המשפט פיקח על החקירה, היתה ביד רמה. גם כאשר הוארך מעצרו של מרשי, וכן קביעתו היום - כי ככל שמדובר על החשד לרצח, אין להחזיק את החשוד במעצר עוד - היא קביעה ראויה ומכובדת", אמר עו"ד שי שורר המייצג את ב'. "לדברי מרשי, אין שחר בחשדות כי ביקש אקדח מעד המדינה לאחרונה. זה סיפור בדים, אין לתת אמון בעד המדינה, ואם היה מקום לתת בו אמון הוא לא היה כעת במעצר בית ל-30 ימים".

"ב' ביקש אקדח כדי לבצע חיסול"

בשבוע שעבר נודע לחדשות 2 באינטרנט כי זמן לא רב לפני מעצרם של שלושת החשודים, הגיע לכאורה החשוד, שעל פי החשד הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער שאול גנון, לעד המדינה וביקש אקדח כדי לבצע חיסול.

אנשי המשטרה ציידו את עד המדינה בציוד הקלטה על מנת שפגישה זו תוליד הודאה של החשוד שאכן הוא הותקף בידי גנון. במהלך הפגישה, החשוד אמר לעד המדינה כי הוא רוצה את האופנוע שלו ושיביא לו נשק.

ייתכן מאוד כי אותו חשוד לא באמת רצה לבצע חיסול, אלא נשלח על ידי החשודים האחרים "לבדוק" את עד המדינה, לאחר שאלה חשדו שייתכן והוא משתף פעולה עם המשטרה. בסופו של דבר, עד המדינה אמר לו כי הוא יבדוק את הנושא.