שוב: בת 11 נשכחה ברכב הסעות

נהג הסעות מנתניה הבחין כי שכח את הילדה שאותה היה אמור להסיע למוסד החינוכי בו היא לומדת רק לאחר שהצוות התקשר לשאול לסיבת היעדרותה. במקרה אחר בשבוע שעבר מתה תינוקת לאחר שנשכחה אף היא ברכב

בת 11 חולצה בשלום מרכב הסעות, ארכיון (חדשות 2)

שוב זה קורה, אך הפעם זה נגמר בשלום. בת 11 חולצה בשלום מרכב הסעות לאחר שנשכחה בו על ידי הנהג למשך שעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נהג ההסעות אסף בשעות הבוקר את התלמידים בעיר למוסד החינוכי שבו הם לומדים, ביניהם גם הילדה בת ה-11. עם הגעת הרכב לבית הספר, ירדו התלמדים מהספסלים למעט אותה ילדה.

נהג ההסעות שלא הבחין כי הילדה עדיין ברכבו, המשיך לביתו. כעבור שעה התקשרו מספר גורמים מבית הספר בו לומדת הילדה לנהג ושאלו לסיבת היעדרותה. הנהג, שתחילה לא הבין לפשר השאלה, גילה לתדהמתו כי הילדה עדיין יושבת על הספסל ברכב וכי "שכח" אותה בפנים. הנהג עוכב לחקירה על ידי החוקרים לצורך בחינת נסיבות המקרה

לפני כשבוע - תינוקת מתה לאחר שנשכה ברכב בוואדי ערה

בי"ח העמק, לפני כשבוע (פוראת נסאר)
רק לפני שבוע אירעה טרגדיה בוואדי ערה, כשביסאן אגבריה, תינוקת בת 11 חודשים נשכחה במכונית ביישוב מוצמוץ שבמועצה המקומית מעלה עירון - ומתה. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ניסו לבצע בה פעולות החייאה נמרצות, ופינו אותה אל בית החולים העמק בעפולה - שם נקבע מותה.

מעדויות צוותי ההצלה עולה כי האב נסע באותו הבוקר עם בתו אותה אמור היה להסיע לפעוטון. ככל הנראה הוא שכח אותה, חזר לביתו, והשאיר אותה במכונית לא פחות מ-10 שעות. אחר הצהריים נזכר, חזר למכונית, וגילה את הטרגדיה. פרמדיק מד"א מרחב גלבוע פאדי מחמיד סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מצאנו את התינוקת במצב קשה מאוד ופינינו אותה מיד לבית החולים. שני ההורים היו בהיסטריה".

ממשטרת אום אל פחם נמסר כי אביה של הילדה, תושב הכפר מוצמוץ בשנות השלושים לחייו, עוכב לחקירה בחשד לגרימת מוות ברשלנות והזנחת קטין חסר ישע.