הוארך מעצר המטפל החשוד באונס הקשישה: "אני המום מהחשדות נגדי"

בית משפט השלום ברמלה האריך ביום את מעצרו של עובד במוסד רפואי במרכז הארץ, החשוד באונס קשישה בת 80 בה טיפל. עמיתיו של החשוד לא מאמינים כי ביצע את המעשים המיוחסים לו והגיעו לחזקו: "הוא לא היה נכנס לחדר ואונס אותה". בית המשפט לא נענה לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו בעשרה ימים

מעצרו של המטפל בן ה-40 ממוסד רפואי במרכז הארץ שנעצר אתמול בחשד שאנס קשישה בת 80 בה הוא מטפל במקום, הוארך עד מחר. בבית המשפט השלום ברמלה נקבע כין אין הצדקה להאריך את מעצרו בעשרה ימים כפי שביקשה המשטרה. לעורך דינו הוא אמר כי הוא "המום מהחשדות נגדו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמה מטפלות, העובדות יחד עם החשוד במוסד הרפואי בצפון, הגיעו לדיון בהארכת המעצר כדי לחזק את ידיו. "זה פשוט הזוי, המעצר הזה. מדובר בעובד מסור, אדם שאוהב את אשתו וילדיו, תמיד מתעסק או בעבודה או במשפחה", אמרו בפתח אולם הדיונים. "אין שום סיכוי שהוא ביצע את המעשה המיוחס לו ובכלל, הוא לא היה נכנס לבדו לחדר בו שהתה האישה ומבצע בה את המעשים", הוסיפו בביטחון.

הגדיל לעשות עו"ד גיורא זילברשטיין, פרקליטו של החשוד, שטען שכלל המטופלים בבית החולים, כולל האישה שטוענת שנאנסה החמיאו לו על מסירותו. "מרשי מכחיש בכל תוקף את מה שמיוחס לו. נהפוך הוא: כל המטופלים בבית החולים מעריכים את עבודתו המסורה. גם האישה שטוענת שנאנסה על ידיו החמיאה לו על עדינותו ועל המסירות שהוא גילה בטיפול", אמר אתמול עו"ד זילברשטיין בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

מקרה שני של אונס קשישה

הקשישה, שעל פי החשד נפלה קורבן לאונס אכזרי, היא השניה שמתלוננת על אונס בתקופה האחרונה. שבועיים אחרי מקרה דומה שזעזע את המדינה, עצרה המשטרה את עובד המוסד הרפואי בן ה-40 שהובא לחקירה בעקבות תלונה שהגישה נגדו הקשישה, לאחר שהאשימה כי תקף אותה מינית ביום שישי האחרון.

החשוד הוא אב לשלושה ועובד בבית החולים מזה כעשור. לטענת המשטרה, בסוף השבוע האחרון הוא ניגש למחלקה שבה אושפזה אותה הקשישה והמתין לכך ששתי הנשים שחולקות איתה את החדר יירדמו. בזמן שהשתיים היו בשנתן, כפת את ידייה של הקשישה, סתם את פיה ואז אנס אותה. אחרי שביצע בה את זממו, עזב את המקום.

את מסכת הזוועות שעברה האם חשפה בתה שבאה לבקר אותה והבחינה במצוקתה. אחרי מאמצים רבים הצליחה לדובב אותה ואחר כך הזעיקה למקום חוקרים שגבו ממנה עדות. בעקבות דבריה, נעצר החשוד ובמשטרה העבירו לבדיקת מז"פ תיעוד ממצלמות האבטחה של בית החולים וחפצים אישיים של האישה, בניסיון לאתר על גבי האחרונים דגימות דנ"א מפלילות של החשוד.