הכירה גבר ברשת וביתה רוקן: "חשכו עיניי, לא האמנתי שזה יקרה לי"

הגר אושפיזין הכירה לפני שבועות ספורים גבר שאף בילה עמה לילה. ביום שלמחרת, כך לדבריה, היא נדהמה לגלות שכסף וחפצים יקרי ערך נעלמו מדירתה. בריאיון מצולם לחדשות 2 Online היא הוסיפה כי מדובר באדם שמוכר באתרי ההיכרויות במעשים מעין אלו והגישה נגדו תלונה במשטרה

הצד האפל של אתרי ההיכרויות באינטרנט: הגר אושפיזין הייתה משוכנעת שהיא מצאה את גבר חלומותיה, אלא שבסוף היא גילתה שמדובר בנוכל שלטענתה גנב לה כסף ורכוש בשווי אלפי שקלים. סטטוס שהיא העלתה אמש (שבת) בפייסבוק סחף עשרות תגובות. הערב היא גוללה את שאירע מול המצלמה של חדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לפני כשבועיים הכרתי בחור דרך אתר באינטרנט", היא סיפרה את שאירע. "דיברנו, הסתמסנו, נפגשנו, היה חביב. ביום שישי האחרון הבחור, שהגיע אליי במונית (עקב שלילת רישיונו) בא לישון אצלי.

"למחרת היום הוא נשאר אצלי, כשבצהריים הלכתי להביא לשנינו ארוחת צהריים. כשחזרתי הוא הודיע לי שהוא 'קיבל הודעה מאחותו ושאבא שלו מאושפז בתל השומר'". היא הסיעה את הבחור שזה עתה הכירה לבית החולים ושבה לביתה - ואז, לדבריה, חשכו עיניה.

הפוסט בפייסבוק

"רציתי להיכנס למקלחת, אך לפני כן החלטתי לבדוק בארון שלי מעטפת כסף שבה הצלחתי לחסוך 4,600 שקלים ושרציתי להפקיד בבנק", היא ממשיכה. "הכסף נעלם! רצתי ישר למקלחת ובדקתי קופסת תכשיטים שהחזקתי שם - גם היא רוקנה על ידי הנוכל, גנב וחלאת המין האנושי הזה! תמיד שמעתי על סיפורים כאלה ולא האמנתי שלי זה יקרה".

אושפיזין הוסיפה כי התקשרה אל הבחור באופן מיידי והוא לא ענה לה. "כתבתי לו הודעה שבה דרשתי את דבריי בחזרה. הוא אמר שהוא לא יודע על מה אני מדברת ואמר שיבוא אליי בערב ונדבר".

לדבריה, מדובר באדם שמוכר באתרי ההיכרויות במעשים מעין אלו. "לא ידעתי מזה", היא הודתה, והדגישה כי הגישה בנושא תלונה במשטרה שנמצאת כעת בטיפול.