פגע וברח: אופנוען נפצע בינוני בכניסה למושב מצליח

נהג רכב מסחרי פגע ברוכב אופנוע בכניסה למושב מצליח, פצע אותו בינוני - ונמלט מהמקום. צוות מד"א העניק לרוכב טיפול ראשוני ופינה אותו לבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין. כעבור שעות הגיע למקום הנהג הפוגע לטיפול - ונעצר

שוב - חשד לתאונת פגע וברח: רוכב אופנוע כבן 40 נפצע בינוני לאחר שנפגע על ידי רכב מסחרי בכניסה למושב מצליח. נהג המכונית הפוגעת לא עצר לסייע לאופנוען - יצא מרכבו וברח מהמקום. כעבור שעות הוא הגיע לבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין כדי לקבל טיפול רפואי - ונעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לזירה ופתחו בחקירת המקרה ובחיפושים אחר הנהג הפוגע. צוותי מד"א שהגיעו למקום האירוע מיהרו להעניק טיפול רפואי ראשוני לאופנוען, והוא גם פונה במצב בינוני לבית החולים.

דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "ב-16:29 קיבלנו קריאה על תאונת דרכים בין רוכב אופנוע לרכב על כביש 40, מפיקוד העורף לכיוון ביל"ו. פרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים אסף הרופא את רוכב האופנוע, גבר כבן 40, במצב בינוני עם חבלת ראש וחבלות בגפיים".

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי הרכב המסחרי שפגע באופנוע התהפך מעוצמת המכה. לאחר מכן סיפרו כי מהרכב יצאו שני בני אדם שנמלטו מהמקום.