חשד לרצח: גופת אדם נמצאה באילת

המשטרה בודקת חשד לרצח של אדם בשנות ה-30 לחייו שגופתו נמצאה בשעות הבוקר סמוך לבניין מגורים בעיר. כוחות גדולים של המשטרה הגיעו למקום והחלו באיסוף הממצאים בזירה. לפנות בוקר, נדקר צעיר במועדון בפתח תקווה ונפצע קשה

זירת האירוע, הבוקר (חדשות 2)

גופת אדם בשנות ה-30 לחייו נמצאה הבוקר (שבת) באילת, סמוך לבניין מגורים בעיר. צוות סיור שהגיע למקום בעקבות דיווח שהתקבל בתחנת המשטרה איתר את הגופה, ונבדק חשד לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות גדולים של המשטרה, בפיקוד סגן מפקד מרחב אילת, הגיעו הבוקר לזירת האירוע ברחוב עין נטפים בעיר והחלו באיסוף הממצאים בזירה כאשר הם בודקים כאמור חשד לפלילים.

מוקדם יותר, לפנות בוקר, נדקר צעיר כבן 25 במועדון ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים בילינסון בעיר כשהוא במצב קשה וסובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון.

כוחות תחנת משטרת פתח תקווה הגיעו למקום ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. מפקד תחנת פתח תקווה, סנ"צ טל פיקרביץ, הורה על סגירת המועדון עד לבירור נסיבות הדקירה.

אם חשודה שדקרה את בנה במהלך ארוחת השבת

אמש נפצע קשה צעיר בן 28 לאחר שנדקר בביתו בפתח תקווה. המשטרה חושדת כי אמו של הצעיר היא זו שדקרה אותו. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי במהלך ארוחת השבת שבה נכחו תשעה בני משפחה, התפתח ויכוח סוער על רקע לא ברור - במהלכו שלפה אם המשפחה סכין, וככל הנראה דקרה את בנה.

שוטרי תחנת פתח תקווה הוזעקו לבית המגורים ברחוב שטרית בפתח תקווה, שם איתרו את הצעיר כשהוא דקור בפלג גופו העליון. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו אותו במצב יציב לבית החולים בילינסון בעיר.

תשעת בני המשפחה שהיו עדים לאירוע עוכבו לחקירה בתחנת פתח תקווה. גורמים במשטרה מסרו כי לאף אחד מהנחקרים אין עבר פלילי והמשפחה אינה מוכרת למשטרה.