ולפעמים, החגיגה נגמרת: שוטרים סמויים פשטו על מסיבת טבע בצפון

אלפי בליינים הגיעו אל "פארק פקאן" בקיבוץ להבות הבשן, כשחלקם הצטיידו לא רק במצב רוח טוב - אלא גם בסמים. כוח משטרתי גדול הצליח להיטמע בתוכם כך שמבלי ששמו לב, נחשפו גם הסוחרים - וגם המשתמשים

הלכה המסיבה? ארכיון (חדשות 2)

כ-3,500 חוגגים הגיעו הלילה ל"פארק פקאן" בקיבוץ להבות הבשן שבצפון, ל"מסיבת טבע" שהחלה עוד טרם עלות השחר ומתוכננת להימשך עד לשעות אחר הצהריים. חלק מהמבלים ביקשו להעצים את החוויה והצטיידו בסמים לרגל האירוע, שבשיאו נחרדו לגלות כי לפעמים, החגיגה באמת נגמרת.

המסקנות שעלו ממסיבה במתכונת דומה שנערכה באותו המקום רק לפני שלושה שבועות הביאו את המשטרה להיערך מראש לחגיגה הנוכחית, שאליה נהרו - פרט ל"סטלנים" - גם שוטרים סמויים שנטמעו בקרבם מבלי שעוררו כל חשד.

במשטרה אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי במהלך המסיבה, הצליחו השוטרים לא רק לתפוס "על חם" חלק מהבליינים בעודם צורכים סמים מסוגים שונים, אלא אף לרכוש את אותם החומרים בעצמם מסוחרים שהציעו שם את מרכולתם - ונחשפו.

הכוננות נמשכת עד לסוף המסיבה

במשטרה סיפרו כי "תפסנו שם, בין היתר, כדורי אקסטזי ובולי LSD. פעלנו שם בכוח גדול של עשרות שוטרים שרק חלקם היו סמויים. האירוע חוקי במהותו ומארגניו עמדו בכל דרישות החוק, אבל הניסיון כבר לימד אותנו שלמסיבות האלה מגיעים גם חבר'ה צעירים שמשתמשים בסמים".

עד לשעות הצהריים נעצרו ארבעה חשודים בסחר בסמים. כ-20 חוגגים הובאו לחקירה בחשד לשימוש בהם ונפתחו נגדם תיקים פליליים. הכוננות המשטרתית תימשך עד שאחרון הבליינים יעזוב את המקום, כדי לוודא שאיש מהם לא יצרוך חומרים שהשימוש בהם אינו חוקי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת