חשד: תקפה את בנה בן ה-4 בהתקף פסיכוטי

המשטרה עצרה אישה בת 25, תושבת קריית גת, בחשד לאלימות במשפחה. מחקירה ראשונית של המקרה עלה החשד כי בנה בן ה-4, שהובהל אמש במצב קשה לבית החולים ברזילי באשקלון, נפגע על ידה במהלך התקף פסיכוטי שעברה. בשעות הצהריים היא תובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר. מצבו של הילד השתפר ומוגדר כעת קל

חשד להתעללות במשפחה. אילוסטרציה (ShutterStock)

חשד להתעללות קשה בתוך המשפחה: ילד בן ארבע מקריית גת פונה אמש במצב קשה לבית החולים ברזילי באשקלון, ככל הנראה לאחר שנפגע על ידי אימו בת ה-25. החשד המרכזי הוא כי האם תקפה את בנה במהלך התקף פסיכוטי שעברה, והיא נעצרה. מבית החולים נמסר כי מצבו של הילד מוגדר כעת קל והוא צפוי להשתחרר עוד היום.

לאחר שהגיע הילד לבית החולים ברזילי, דיווח הצוות הרפואי לשוטרים, שעצרו את האם. מחקירתה במשטרה עלה החשד כי היא זו שפגעה בו. בשעות הצהריים היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום באשקלון, שם גם תיבחן כשירותה לעמוד לדין.

במשטרה סיפרו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי מדובר במקרה חריג שעדיין נמצא בחקירה. "על פי הידוע לנו היא הוציאה את הבן שלה מהמקלחת ואז פשוט, מתוך התקף פסיכוטי כנראה, התחילה להטיח את הראש שלו ברצפה", סיפרה רפ"ק מיטל גרף, דוברת מחוז לכיש במשטרה. "הכל היה רגיל ונורמלי לפני זה", הוסיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת