האנס הפתיע את הנער והנערה בזמן שהתייחדו בשירותים

תפנית בחקירת האונס והתקיפה בגן העיר: החוקרים מעריכים כי האנס הפתיע את הנער והנערה מקיימים יחסי מין בשירותים ואז תקף אותם, זאת בניגוד לטענה שנשמעה לפיה התוקף מגן העיר אילץ את בני הזוג לקיים יחסי מין. חזותו של החשוד באונס - ככל הנראה ערבי - ידועה, המצוד אחריו נמשך

החקירה מסתעפת: יממה אחרי האונס הקשה בחניון גן העיר בתל אביב, המשטרה עדיין מחפשת אחר החשוד במעשה. על פי עדותם של בני הזוג שהותקפו, מדובר ככל הנראה בגבר ממוצא ערבי - שייתכן וכבר הספיק לברוח לשטחים.

בניגוד לטענה שנשמעה אתמול על כך שהתוקף אילץ את בני הזוג לקיים מולו יחסי מין, החוקרים מעריכים כעת כי בזמן ששני הצעירים התייחדו וקיימו יחסים מרצונם החופשי בחניון גן העיר בתל אביב, התנפל עליהם האלמוני, תקף את הצעיר באמצעות חפץ קהה - ואנס את הנערה.

על פי הפרטים החדשים מהחקירה, החשוד בתקיפה ובאונס עקב אחרי שני בני הזוג מרגע כניסתם לחניון בגן העיר, סמוך לשעה 4 לפנות בוקר בלילה שבין שישי לשבת, ועד הגעתם לשירותים. בשלב הזה קרא החשוד לנער לצאת אל מחוץ לתא השירותים, וכשזה יצא התפתח עימות מילולי בין השלושה, עד שהתוקף היכה את הנער בעוצמה במכשיר קהה שהיה בידיו.

מיד לאחר מכן גרר התוקף את הנער לתוך תא השירותים, שם אנס את הנערה באכזריות. אחרי שבא על סיפוקו, לקח התוקף את שני הטלפונים הניידים של קורבנותיו, כדי שלא יוכלו להזעיק עזרה, ונמלט מהמקום במהירות. שני המכשירים הסלולריים טרם אותרו.

מחכים לתוצאות בדיקות ה-DNA

במשטרה טוענים כי התיאור שמסרה הנערה באשר למראה של התוקף היה אמין, וכי הוא תועד בכמה ממצלמות האבטחה סביב גן העיר, גם בחניון וגם מחוץ למתחם. בשלב זה לא ברור עדיין אם ניתן לזהות את פניו בסרטוני האבטחה.

החוקרים מאמינים לגרסה שמסרו הנער והנערה בחקירתם, אולם יחד עם זאת אין שום ממצא שתומך או מפריך את גרסתם, ולכן במשטרה ממתינים לתוצאות הבדיקות הפורנזיות - דגימות ה-DNA וטביעות האצבע - שיוכלו להצביע על חשוד בוודאות גבוהה יותר. גורמים בכירים במשטרה חוששים שהחשוד, אדם דובר ערבית על פי העדויות, נמלט לשטחים, אולם עדיין אומרים: "זה עניין של זמן עד שהוא ייתפס".

"האירוע חמור לכל הדעות, אנחנו משקיעים את כל המאמצים הנדרשים והמעבדות עובדות כולן", אמר הבוקר מפקד מחוז תל אביב ניצב אהרון אקסול לחדשות 2 באינטרנט. "מקבץ האירועים יותר תחושה של חוסר ביטחון אישי למרות שהנתונים בנוגע לפשיעה החמורה נמצאים בירידה, אבל אנחנו לא מתווכחים עם תחושה. המפכ"ל הנחה להגביר את הנוכחות המשטרתית במקומות הבילוי".

בהכנת הידיעה השתתפו עזרי עמרם ומשה נוסבאום

אונס אכזרי בחניון גן העיר בתל אביב - סיקור מיוחד:

מצוד אחר האנס: חשש שברח לשטחים

המשטרה: "יש קצה חוט ממשי שמוביל לאנס מגן העיר"

השר שלום: "שנתיים מאסר למי שנושא סכין"

ת"א: נערה נאנסה באכזריות בחניון; החשוד נמלט

האונס בגן העיר: נבדקות מצלמות האבטחה במתחם

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת