בת 63 נדקרה למוות בביתה בתל אביב; חיפושים אחרי בנה

אישה בת 63 נדקרה הערב למוות בדירתה בדרך נמיר בלב תל אביב. האישה ככל הנראה לחצה על לחצן מצוקה שהיה בדירתה כדי להזעיק את כוחות ההצלה, אך הם מצאו אותה ללא רוח חיים. המשטרה מחפשת אחר בנה, המוכר למשטרה מתחום הסמים

המשטרה חושדת: שוד שהסתבך, ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח: אישה בת 63 נדקרה הערב למוות בדירתה ברחוב נמיר בלב תל אביב. האישה ככל הנראה הותקפה במהלך שוד. מחקירה ראשונית עולה, כי האישה לחצה על לחצן מצוקה של מוקד "אנוש" שהיה בדירתה כדי להזעיק את כוחות ההצלה למקום.

צוות מד"א מצא את האישה דקורה, ובמשך דקות ארוכות נלחמו הפרמדיקים על חייה, וביצעו בה פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. כוחות משטרה של מרחב דן נמצאים בזירת הרצח ופתחו בחקירה, ובחיפושים אחר בנה המוכר למשטרה מתחום עבירות הסמים. גם בן זוגה עוכב לחקירה. השכנים סיפרו כי בעבר נשמעו צעקות רמות מהדירה.

שלושה נעצרו בחשד שארבו לקשישות

מוקדם יותר השבוע נעצרו שלושה תושבי חולון בשנות ה-50 לחייהם על ידי המשטרה בחשד כי בשלושת החודשים האחרונים נהגו לארוב לקשישות, לתקוף אותן ולשדוד מהן את כספן. בית משפט השלום בת"א האריך את מעצרם בשבוע.

במשטרת מרחב דן טוענים כי השלושה נהגו לארוב לקשישות בזמן שהיו יוצאות מהבנק, עקבו אחריהן עד שהגיעו למקומות מבודדים ברחוב - ואז תקפו אותן, משכו בכוח וגנבו את התכשיטים שעל גופן, חטפו ארנקים ותיקים ונמלטו מהמקום. בחלק ניכר מהמקרים אף נחבלו הקשישות בגופן ונזקקו לטיפול רפואי בעקבות מעשי התקיפה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת