העד במשפט "הולילנד" שירו על רכבו: "אני לא חושש לחיי"

לאחר שגילה הבוקר כי ריססו את מכוניתו בקליעים, טוען אחד מעדי התביעה המשמעותיים בפרשת "הולילנד" כי הוא אינו מודאג. "לא עשיתי שום דבר רע לאף אחד", אמר עו"ד אבי דרכסלר לכלי התקשורת שצבאו על ביתו והוסיף: "לא ביקשתי אבטחה - ולא אבקש"

למרות הירי שבוצע לעבר רכבו, משוכנע עורך הדין אבי דרכסלר שאין לו כל סיבה לדאגה. מי שמשמש כאחד מעדי התביעה במשפט "הולילנד" טוען: "אני לא חושש לחיי".

שעה קלה לאחר ששוטרים הגיעו לביתו של עו"ד דרכסלר ברמת גן בעקבות ירי שבוצע לעבר רכבו, הוא התייחס לאירוע ואמר בביטחון: "אני לא חושש לחיי, לא עשיתי שום דבר רע לאף אחד".

עו"ד דרכסלר אף התייחס למעורבותו במשפט "הולילנד", שנפתח רק לפני ימים ספורים: "אני עד זוטר שם, אני עד טכני, בכלל לא קשור לפרשה הזאת", אמר לכלי התקשורת שצבאו על ביתו, והדגיש: "לא ביקשתי אבטחה בעקבות האירוע ולא אבקש".

גילה את שמשת רכבו מנופצת

עו"ד דרכסלר, מעדי התביעה המשמעותיים בפרשה, דיווח לפנות בוקר למשטרה כי גילה סימני ירי על מכוניתו. כוחות משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירה.

לפנות בוקר ירד דרכסלר מביתו בשכונת רמת חן אל רכבו, והופתע לגלות את שמשת הרכב מנופצת וכן מספר חורי קליעים על גוף הרכב. דרכסלר דיווח מיד למשטרה, שהגיעה למקום בכוחות גדולים. איש מהשכנים לא דיווח על קולות ירי או על אירוע חריג כלשהו בשעות שבהן ככל הנראה בוצע הירי.  

בשלב זה לא ברור אם מדובר ב"ירי אזהרה" או בניסיון ממשי לפגוע בדרכסלר. החקירה מתנהלת במרחב דן של מחוז ת"א במשטרה.

עו"ד דרכסלר שימש בין השנים 1998 ל-2000 כראש מינהל מקרקעי ישראל. מתוקף תפקידו נחשף דרכסלר, כך על פי כתבי האישום שהוגשו, למהלכי השוחד שבוצעו תמורת אישורי בנייה חריגים לפרוייקט הולילנד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק