שחקן רוגבי חטף שבץ - והתעורר הומו

כריס בירץ' מווילס ניסה להרשים את חבריו ולעשות היפוך לאחור. הוא נפל לא טוב, חטף שבץ ואיבד את הכרתו. כשהתעורר בבית החולים הוא הרגיש שמשהו השתנה: "מעולם לא הרגשתי כך בקרבת גבר, אבל ידעתי מיד מה זו ההרגשה הזו, נמשכתי אליו", סיפר על גבר שראה בטלוויזיה במהלך השיקום. היום הוא מתלמד במספרה וגר מעליה עם חבר

שחקן הרוגבי הפך לספר (טלגרף)

החבטה שגרמה לשינוי המין: שחקן רוגבי לשעבר מווילס טוען כי תאונה שעבר במהלך אימון ספורט ושבעקבותיה עבר שבץ מוחי ואיבד את הכרתו - גרמה לו לשנות בסופו של דבר את זהותו המינית. הסיפור ההזוי הזה מפורסם היום בכלי תקשורת רבים בבריטניה, בהם הדיילי מייל, מירור, טלגרף והסאן וכן בסוכנויות הידיעות.

על פי הדיווח, כריס בירץ' בן ה-26, שחקן רוגבי בעברו מדרום ווילס, ושימש גם כפקיד בנק עד התאונה, ניסה להרשים את חבריו כשביצע היפוך לאחור בזמן אימון - ונפל על צווארו. אחת העצמות בצווארו נשברה והוא איבד את הכרתו. לאחר שהועבר לבית החולים וקיבל טיפול, התאושש ולדבריו התעורר עם תחושה שלא הכיר. "זה נשמע מוזר, אבל מיד כשהתעוררתי הרגשתי אחרת", הוא מספר לדיילי מייל.

"פתאום נמשכתי לגבר"

ל"דיילי מירור" סיפר בירץ' כי הגילוי שהסעיר אותו יותר מכל המתרחש היה כשחש תחושות שמעולם לא חש כשצפה בטלוויזיה במהלך התאוששותו בבית החולים. "פתאום הרגשתי שהבטן שלי מתהפכת כשראיתי שחקן יפה תואר בטלוויזיה", הוא מספר. "ההרגשה שהכרתי מהימים שנמשכתי לנשים יפות תקפה אותי. איבדתי עניין בספורט שהיה מרכז חיי, ומעולם לא הרגשתי כך בקרבת גבר - פתאום נמשכתי אליו".

בירץ' איבד משקל, שינה את מראו החיצוני, עזב את משרתו בבנק ולהפתעת משפחתו וחבריו החל להתלמד במספרה מקומית. היום, על פי הידיעות ב"דיילי מייל", הוא מתגורר עם בן זוגו, בדירה מעל למספרה בה הוא עובד.

מומחה בריטי בנושא שבץ ופגיעות ראש אמר לצהובון הבריטי שהוא לא מכיר מקרה בו שבץ גרם לשינוי העדפות מיניות, אבל הוא בהחלט יכול להשפיע על האדם. "זו טראומה שמשנה את החיים וגורמת לאדם לבחון מחדש את העדפותיו ואת דרך החיים שלו", מספר המומחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת