החזיר של פינק פלויד שב לעוף מעל לונדון

עם קצת שינויים שנגרמו בשל תנאי השטח החדשים והריסת הבניין מהאלבום המקורי, שוחזרה עטיפת האלבום "אנימלס" של פינק פלויד. הפעם הצילומים עברו חלק - בלי התקלות של הגרסה המקורית

החזיר המעופף מאלבום "אנימלס" של פינק פלויד חזר לעופף היום בשמי לונדון, מעל תחנת הכוח בטרסי, כמעט 35 שנים אחרי שצולמה התמונה המקורית. שחזור התמונה נערך לכבוד הוצאה מחודשת של אוסף מאלבומי הלהקה. החזיר המעופף הוא לא החזיר המקורי. הכוכב המקורי מהאלבום - מלא חורים.

את התמונה המקורית צילמו ב-1976 במשך שלושה ימים. ביום השני לצילומים החזיר מלא ההליום השתחרר מספר פעמים וניסה לעופף לכיוון קנט. הווארד ברטרופ, מי שצילם את התמונה המקורית סיפר על הצילומים: "זה היה מסובך וקשה ביום ההוא. היה קר מאוד וכמובן, כמו שכולם יודעים - ביום השני הוא עף לנו".

לדבריו של ברטרופ, "נאלצנו לבקש סיוע ממטוס שהחזיר את החזיר לנמל התעופה בהית'רו, אחר כך הוא עף לקנט כשמסוק משטרתי רדף אחריו. הוא נחת בשדה פתוח והבהיל המון כבשים. ביום שלמחרת תיקנו אותו והעפנו אותו שוב לאוויר".

זווית הצילום לא זהה בגלל שהנוף השתנה מעט בשנים האחרונות וחלק מהבניין המקורי הרוס. היום עורכים שוב את 14 התקליטים של פינק פלויד לאוסף שיצא לחנויות כבר בחודשים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת