צ'אבז מתאושש מהסרטן בראש עם חיוך

נשיא ונצואלה הוגו צ'אבז הופיע אמש בטלוויזיה המקומית, לראשונה מאז החל לעבור טיפולים נגד מחלת הסרטן, עם תספורת חדשה וחיוך גדול. "תראו איך אני דומה לעצמי כשהייתי ילד", צחק צ'אבז והסביר שהראש המגולח נובע מהטיפול הכימותרפי. ליריביו של צ'אבז לא כדאי להתחיל לעשות תכניות - הוא מתכוון להשאר בסביבה עד 2031

מגולח ומאושר: נשיא ונצואלה הוגו צ'אבז הופיע הלילה בטלוויזיה במראה חדש ו"ספורטיבי". נראה שלדעתו של הנשיא, השינוי מוצלח מאוד, משום שהוא החזיק תמונה ישנה של עצמו כילד ואמר בחיוך: "תראו, יש לי את אותה התספורת".

אבל השינוי בפריזורה של הנשיא מקראקס לא נובע ממניע אופנתי. צ'אבז גילח את שערו בעקבות הטיפולים הכימותרפיים האינטיסיביים שהוא עובר על מנת לנסות ולבלום את הסרטן שתקף את ראשו.

"הלכתי להתקלח וחלק מהשיער נשר. מיד התקשרתי לספר", הסביר צ'אבז בטקס השבעת שר חדש, ובאותה ההזדמנות הסביר כי אובדן השיער על ראשו מוכיח שהטיפול הכימותרפי עובד.

לא מתכוון לעזוב עד 2031  

צ'אבז בן ה-57 עבר בחודש יוני האחרון ניתוח בקובה להסרת גידול סרטני במוחו, שאחריו נקבעה לו סדרת טיפולים כימותרפיים שתמנע מהתאים הקטלניים לשוב ולהופיע. נשיא ונצואלה צפוי לעבור סדרת טיפולים נוספת בחודשים הקרובים, אבל הוא ממש לא מתכוון להפסיק לעבוד או אפילו לנוח מעבודתו.

צ'אבז בסגנונו הייחודי סיפק הכנה למופע אמש, בשיחת טלפון עם הטלוויזיה הוונצואליאנית בשבוע שעבר. אז הוא אמר: "תתכוננו למראה החדש שלי , אני עומד להיראות כמו השחקן יול ברינר".

צ'אבז מחזיק בתפקיד הנשיא מאז 1999. ב-2012 הוא מתכוון להמשיך בתפקידו ולפתוח את הכהונה השישית שלו. בשיחות אחרונות הוא אמר שהוא מתכוון להיות נשיא עד לפחות שנת 2031.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת