שיא חדש בבריטניה: סבא בגיל 29

"רגע אחד היא תינוקת ושניה אחרי זה היא בהריון. יכולתי לצעוק עליה באותו הרגע, אבל מה הטעם?", סיפר הסבא הטרי שים דיוויס על תחושותיו כששמע שבתו טיה בת ה-14 בהיריון. כשהיה בגילה הוא הפך לאבא, וכעת הוא כבר סבא בגיל 29 אחרי שבתו התלמידה ילדה תינוקת. הסבתא מאוכזבת: "הסיוט הכי גדול שלי היה שטיה תלך בעקבותיי"

נכד נולד לבן 29. אילוסטרציה (חדשות 2)

התפוח לא נופל רחוק מהעץ: שים דיוויס מבריטניה היה בן 14 כשהפך לאבא בפעם הראשונה. כעת בתו טיה, תלמידה בת 14, ילדה תינוקת ובכך הפכה אותו בגיל 29 לסבא הכי צעיר אי פעם בבריטניה.

"אני מאושר מאוד", אומר הסבא הצעיר, אולם לעומתו, הסבתא הטרייה קלי כועסת על בתה: "תמיד הסברתי לה על אמצעי מניעה. הסיוט הכי גדול שלי התממש".

"רגע אחד היא תינוקת ושניה אחרי זה היא בהריון. יכולתי לצעוק עליה באותו הרגע, אבל מה הטעם?", הסביר הסב הטרי את ההלם שחש כשבתו סיפרה לו שהיא נכנסה להריון מחברה בן ה-15, ג'ורדן וויליאמס. הסבא הוסיף כי "אני יודע כמה קשה הולך להיות להם כי אני הייתי באותו מצב כשהייתי בגילם".

התינוקת אווה גרייס נמצאת תחת השגחה במחלקת היולדות, אחרי שנולדה עשרה שבועות לפני הזמן. קלי, אמא של טיה והסבתא של התינוקת - היא בת 30 ועובדת בבית קפה. "לא יכולתי להתמודד עם זה ולכן ברחתי", משתפת הסבתא שעזבה את שים שלושה חודשים אחרי שבתם נולדה. "הסיוט הכי גדול שלי היה שטיה תלך בעקבותיי ותלד בגיל צעיר. תמיד הסברתי לה על אמצעי מניעה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת