ליאו מסי הותקף במסעדה בארגנטינה

הכדורגלן הטוב בעולם הגיע הערב למסעדה בעיר הולדתו רוסאריו שבארגנטינה. בסיום הארוחה הצטלם עם מקומיים שביקשו מזכרת, כשלפתע הגיע למקום צעיר מקומי שהקניט אותו והיכה אותו בראשו. לאחר מכן הוא נמלט. מסי עצמו עזב את המקום לאחר זמן קצר, מבלי להגיב לאירוע

מסי. הותקף מחוץ למסעדה (AP)

הכדורגלן הטוב בעולם, הארגנטיני ליאונל מסי הותקף הערב בעיר הולדתו רוסאריו, כשספג מהלומה בראשו במהלך צילום משותף עם אוהדים שביקשו מזכרת עם אחד מהשחקנים המוכשרים בתולדות משחק הכדורגל. התוקף נמלט מן המקום.

האירוע התרחש הערב, כשהגיע מסי למסעדה מקומית בעיר הולדתו הנרגשת. מסי מתכונן בימים אלו יחד עם נבחרת ארגנטינה לטורניר ה"קופה אמריקה" שצפוי להיפתח בקרוב. הכדורגלן התיישב לאכול במסעדה, וכשיצא ממנה פגש במספר אוהדים מקומיים צעירים שביקשו להצטלם עמו.

כוכב גמר ליגת האלופות

על פי הדיווחים בארגנטינה, בשלב זה הגיע למקום, בו הייתה התגודדות רבה של אנשים, אחד מאוהדי הקבוצה המקומית רוסאריו סנטראל והחל להקניט את מסי. שניות לאחר מכן הוא תקף אותו, היכה אותו בראשו - ונמלט מן המקום. עדי ראייה במקום אמרו כי מסי לא הגיב לתקרית ועזב את המקום בשקט מבלי להעניק התייחסות. על פי הדיווחים, מסי לא הגיע למסעדה בליווי אבטחה כלשהי.

רק ביום שבת האחרון כיכב מסי במדי קבוצתו ברצלונה, בניצחון הענק 3:1 על מנצ'סטר יונייטד במשחק הגמר של ליגת האלופות, שנערך באצטדיון "וומבלי" בלונדון. מסי כבש את השער השני של קבוצתו במשחק, והיה כרגיל מהבולטים במשחק, שבסיומו זכתה ברצלונה בגביע אירופה בפעם השנייה בשלוש השנים האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת