הפתעה בבריטניה: ההורים שחורים, התינוק לבן

כל המומחים מתקשים להסביר כיצד לזוג הורים שחורים מקונגו נולד לאחרונה תינוק בעל צבע עור לבן ושיער בלונדיני. ההורים ההמומים מספרים כי גם הם הופתעו, מאחר שיש להם כבר בן שחור ואין להם כל שורשים לבנים. כעת החשש היחידי הוא מתגובות העוברים ושבים: "אני בטוח שיש כמה אנשים שחושבים שחטפנו אותו", מספר האב

בני הזוג ושני הילדים (Daily Mirror)

משחור יוצא לבן: פרנסיס וארלט, זוג מהגרים מקונגו, יצאו מופתעים במיוחד מחדר הלידה. למרות שצבע עורם כהה, ואין להם כל שורשים לבנים, נולד להם תינוק בהיר לגמרי עם רעמת שיער בלונדינית. התופעה הגנטית הנדירה מבלבלת את המומחים, שמדגישים כי התינוק אינו לבקן.

"הוא היה מכוסה בדם, אבל אז ראיתי שהעור שלו לבן ושהשיער שלו בלונדיני. הלסת שלי נפערה בתדהמה", מספר האבא הגאה ומוסיף: "מחשבתי הראשונה הייתה: וואו, הוא באמת שלי? כשהתכופפתי לנשק אותו ראיתי טוב יותר את תווי הפנים שלו וזיהיתי שהוא נראה בדיוק כמונו. יש לו את האף שלי ואת השפתיים של אשתי".

מומחי פוריות מגדירים את הלידה "יוצאת דופן", ולא מצליחים להסביר מדוע לזוג יש ילד אחד לבן וילד אחד שחור. פרנסיס, סטודנט לסוציולוגיה בן 28, מגלה כי הוא ואשתו מעולם לא ניסו להסתיר את התינוק, אבל במקביל מתעורר בהם חשש כשהם נמצאים במקומות ציבוריים והוא פורץ בבכי. "אפשר לראות אנשים מסתכלים עלינו וחושבים לעצמם 'מה הזוג השחור הזה עושה עם תינוק לבן?'. אני בטוח שיש כמה אנשים שחושבים שחטפנו אותו", אומר האב.

ארלט, האם הגאה, מספרת שלמרות שהם חשים בני מזל ושהתינוק יפהפה בעיניהם, הם חוששים שיציקו לו בעתיד: "ילדים יכולים להיות מרושעים ואנחנו מנסים לגונן עליו מאוד. נסתרות דרכי האל ואני לא בטוחה מדוע הוא בחר דווקא בנו, אנחנו בסך הכל אנשים רגילים, אבל אני שמחה שהוא בחר בנו ולא יכולתי להיות גאה יותר בשני הילדים המיוחדים שלנו", מסכמת האם המאושרת.

ואם הסיפור מצלצל לכם מעט מוכר, לפני כשנה נולדה תינוקת בלונדינית לזוג הורים שחורים המתגוררים גם הם בבריטניה. מומחים לגנטיקה הסבירו אז כי הילדה שנולדה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות אינה לבקנית, וכי מדובר בתופעה גנטית יוצאת דופן. הוריה של הילדה החליטו להעניק לה את השם נמאצ'י, שפירושו "יופי אלוהי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת