מי ברשימת 100 המשפיעים של "טיים"

מנהיגי עולם, כוכבי פופ, עשירים וגיבורים מופיעים היום זה לצד זה ברשימת 100 האנשים המשפיעים של המגזין היוקרתי "טיים". מישראל מופיע ראש הממשלה נתניהו, לצד ראשי מדינות רבות. גם גיבורי ההפיכה בעולם הערבי והאסון בפוקושימה נמצאים

100 המשפיעים בעולם (חדשות 2)

שועי עולם חיכו לזה חודשים: רשימת 100 האנשים המשפיעים בעולם של המגזין "טיים" מתפרסת היום ובה, לצד כוכבי פופ, גם דמויות שאיש לא הכיר לפני שנה מהאסון ביפן ומההפיכה בעולם הערבי, וישראלי אחד.

ברשימה אפשר למצוא כוכבים מוכרים, כמו ג'סטין ביבר ואופרה ווינפרי, אבל גם את וואהל גאנם, איש גוגל ופעיל חברתי ממצרים שתרם רבות לנפילתו של חוסני מובראק. גם טאקשי קאנו, הרופא היפני שסירב להשאיר מאחור אנשים שנפגעו מאסון רעידת האדמה והצונאמי ב-11 במרץ, נכנס לרשימה.

"תמיד ניסינו לספר סיפורים בעזרת אנשים, זו דרך נפלאה לעדכן את האנשים במה שקורה בעולם", אמר סגן עורך "טיים", מייקל אליוט, עם פרסום הרשימה.

נתניהו - הישראלי ברשימה

הישראלי ברשימת ה-100 של ה"טיים" הוא ראש הממשלה בנימין נתניהו, והוא כמובן לא המנהיג היחיד ברשימה. גם קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, הנשיא הצרפתי ניקולא סרקוזי, ראש ממשלת ברזיל דילמה רוסף, דיוויד קמרון וכמובן, ברק אובמה, נמצאים ברשימה. גם מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה הצליח להתברג.

ברשימה המכובדת נמצאות גם דמויות שממלאות את מהדורות החדשות, כמו ג'וליאן אסאנג' והוויקיליקס שלו או מצד נעים יותר - וויליאם וקייט מידלטון המתחתנים, או מרק צוקרברג והפייסבוק. גם הילרי קלינטון נכנסה, כבר לא האישה של.

גבריאל לי גיפורדס, חברת הקונגרס הדמוקרטית ששרדה התנקשות במהלך שיחה עם בוחרים באריזונה גם נמצאת ברשימה. היא לא חברת הקונגרס היחידה שם: גם מישל בקמאן, חברת הקונגרס הרפובליקנית, פעילת התנועה הרפובליקנית "מסיבת התה" שמנסה בכל כוחה לקצץ במיסים, בולטת.

מעולם הספורט, הכדורגלן הארגנטיני של ברצלונה ליאונל מסי, ברשימה יחד עם כוכב משחק ההוקי מהנדרה סינג'.

מי שבוחר את 100 המשפיעים הם עורכי ה"טיים". חלק קטן בלבד מהרשימה נתון מדי שנה לבחירת הציבור.

הרשימה המלאה של 100 המשפיעים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק