10 שנות מאסר לאם ששיחקה בפייסבוק - בזמן שתינוקה טבע באמבטיה

בית המשפט בקולורדו גזר 10 שנות מאסר על שאנון ג'ונסון, האם שהודתה כי השאירה את בנה התינוק לבדו באמבטיה – בזמן ששיחקה בפייסבוק, עד שזה טבע ומת. "את לא אדם רע", אמר השופט, "אבל הזנחת את הילד כדי לשעשע את עצמך"

העדיפה לגלוש מאשר לטפל בבנה. דף פייסבוק (חדשות 2)

תושבת קולורדו בת 34 נשלחה אתמול ל-10 שנות מאסר לאחר שבית המשפט קבע כי היא אשמה במות בנה בן ה-13 חודשים. האם, שאנון ג'ונסון, הייתה עסוקה במשחק בפייסבוק - בזמן שבנה התינוק ג'וזף טבע למוות באמבטיה.

ג'ונסון נשברה ופרצה בבכי כאשר השופט הקריא את גזר הדין. "אני לא חושב שאת אדם רע או שהרגת את בנך בכוונה", אמר השופט תומאס קוואמן אבל הוסיף כי אין זה פוטר את האם מאחריותה הפלילית לאירוע הטראגי מלפני שלושה חודשים.

"השארת את הילד הקטן לבד באמבטיה כדי שתוכלי לשעשע את עצמך", האשים השופט את ג'ונסון שהודתה במעשה והביעה חרטה עמוקה.

שאנון סיפרה לשוטרים למשטרה כי היא השאירה את בנה באמבט, בזמן ששיחקה במשחק "קפה וורלד" ברשת החברתית הפופולרית, חלקה סרטוני וידאו ובדקה את הסטטוסים של חבריה, בסלון הבית בספטמבר האחרון.

ג'ונסון סיפרה עוד, כי השאירה את התינוק לבד למשך 10 דקות, ובדקה אותו פעם אחת. כשלא שמעה יותר רעש מגיע מחדר האמבטיה במשך שלוש דקות, היא הלכה לבדוק שוב ומצאה אותו מת.

התינוק נלקח לבית החולים המקומי, שם הוכרז על מותו. נתיחה שלאחר המוות גילתה שהוא מת כתוצאה מהטביעה. במהלך משפטה סיפרה האם כי השאירה את תינוקה לבדו, כי הוא היה "עצמאי" והיא לא רצתה שהוא יהיה "ילד של אמא".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק