טורנדו העיף קרוון והרג את הדייר

לפנות בוקר הכה טורנדו במדינת אלבאמה שבארצות הברית. הטורנדו העצמתי העיף קרוון למרחק של 400 מטרים – והרג את הדייר שגר בו. עד כה עומד מניין ההרוגים על 10 מאז החלו הסופות ביום חמישי האחרון

נזקי הטורנדו בארה"ב (AP)

סופות קשות הכו בדרום ארצות הברית וגבו את חייהם של 10 בני אדם עד כה. מקרה המוות האחרון התרחש היום לפנות בוקר באלבאמה, שם העיפה סופת טורנדו קרוון מגורים למרחק של 400 מטרים, ואדם ששהה בתוכו נהרג.

מניין ההורגים בסופות של הימים האחרונים במדינות אוקלהומה, ארקנסו ואלבאמה, בתקופה המכונה "עונת הסופות", היא הקטלנית ביותר עד כה. בכל שנה פוקדות סופות טורנדו את דרום ארצות הברית. הנזק הגיע גם למדינת מיסיסיפי, שם נהרסו עשרות בתים ומבנים.

במחוז מרנגו במדינת אלבאמה, דווח על ארבע סופות טורנדו בפרק זמן של שש שעות. בנוסף לקרוון שנהרס בסופות, נפגעו 30 בתים נוספים וארבעה אנשים נוספים נפצעו באורח קל. מושל המדינה הכריז על מצב חירום.

הסופה באזור החלה ביום חמישי האחרון באוקלהומה, שם לפחות חמש סופות טורנדו נגעו בקרקע ושני בני אדם נהרגו. הסופה המשיכה למדינת ארקנסו, שם נהרגו שבעה בני אדם נוספים. הסופה המשיכה להתפשט, פוצעת עשרות והורגת, כאמור, אדם אחד בתוך קרוון המגורים שלו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק