אשת חיל: הצילה את בעלה מתקיפת נמר

תושב צפון מלזיה חב את חייו לאשתו האמיצה, לאחר שהצילה אותו מתקיפת נמר תוקפני שהתנפל עליו. האישה בת ה-55 הצליחה להבריח את הנמר בעזרת כף עץ, לאחר שהכתה בראשו

הוברח באמצעות כף עץ. אילוסטרציה (חדשות 2)

צריך לדעת עם מי להתחתן: תושבת הג'ונגלים בצפון מלזיה הצילה את בעלה מתקיפת נמר, כשהכתה את החיה הטורפת בראשה עם כף מרק גדולה מעץ - כך דיווחה היום המשטרה המקומית במלזיה.

הנמר התנפל על הבעל, טאמבון גדיאו, שעה שזה צד צבאים ביום שבת האחרון סמוך לביתו, בשבט ג'האי. אשתו בת ה-55 של טאמבון, האן בסאו, מיהרה החוצה כששמעה את זעקותיו של בעלה והכתה את הנמר על ראשו עם כף מעץ. הנמר ברח מיד.

הבעל, שסובל מחתכים בפניו וברגליו, קיבל טיפול רפואי בבית חולים מקומי. הוא אמר לתקשורת במלזיה שהוא ניסה להימלט על ידי טיפוס על עץ סמוך, אבל הנמר גרר אותו למטה. "הייתי מבועת והשתמשתי בכל כוחי להכות את החיה בפנים, אבל הוא לא זז", סיפר.

"נאבקתי איתו כדי להרחיק את המלתעות שלו ממני, והוא היה הורג אותי אם אשתי לא הייתה מגיעה", הוסיף טאמבון. שאברינה שאריף, ראש מחלקת חיות הבר במדינה, אמר לעיתון המקומי "סטאר דיילי" כי פקחי המחלקה יאתרו את הנמר הסורר ויבריחו אותו למעמקי הג'ונגל, למקום בו לא חיים בני אדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק