למכירה ב-Ebay: ה"באטמוביל" של באטמן

אם יש לכם מיליון וחצי דולר מיותרים, וחיבה מיוחדת למכוניות הוליוודיות מפורסמות - אתם מוזמנים להיכנס לאתר המכירות Ebay ולרכוש שם אוסף שלם של מכוניות מהסרטים. בין היתר עומדות למכירה ה"באטמוביל" וה"דלוריאן" מסרטי "בחזרה לעתיד"

פיטר נלסון לצד ה"באטמוביל" (the sun)

כשהייתם ילדים תמיד רציתם לנסוע ברחבי העיר ב"באטמוביל", ב"דלוריאן" של "בחזרה לעתיד" או במכונית של "אביר על גלגלים"? עכשיו יש לכם הזדמנות. כל מה שאתם צריכים זה חשבון ב-אי.ביי, וגם כרטיס אשראי עמוס מזומנים לא יזיק.

עד עכשיו, היה צי המכוניות המפורסמות חבוי מהעין, יחסית, במוזיאון קטן בשם "המכוניות של הכוכבים". אבל הבעלים פיטר נלסון, 59, מפרק את המוזיאון ומציע למעריצי הסרטים את ההזדמנות לנסוע בפיסה מההיסטוריה ההוליוודית.

בראיון לאתר ה"סאן" הבריטי סיפר נלסון כי הוא אסף את המכוניות לאורך השנים מענקי סרטים כמו ארנולד שוורצנגר, סטיבן ספילברג וג'יימס קמרון. "הצלחתי להשיג את כל המכוניות העיקריות מהסרטים והתוכניות הנצפים ביותר", אמר.

"אין דבר כזה בכל העולם"

"הרבה אמריקנים חושבים שזה מדהים שנסעתי לצד השני של העולם, למוזיאון הקטן הזה באנגליה. יש את המוזיאון המוזר בארה"ב עם מכונית מפורסמת אחת או שתיים, אבל דבר לא מתקרב למוזיאון הקטן הזה בקסוויק", הוסיף נלסון.

עוד הוא סיפר, "כל מכונית שיש לי היא ייחודית ושמורה בהיסטוריה. כל אחת מהן מדהימה - וכאוסף, אין דבר כזה בכל העולם".

לנלסון לקח כשלושים שנה לאסוף את המכוניות הסלבריטאיות. "קיט" מסדרת האייטיז "אביר על גלגלים" שוכנת אצלו לצד ה"באטמוביל" של באטמן, ה"דלוריאן" מסרטי "בחזרה לעתיד" ועוד רבות וטובות.

את כל האוסף אתם יכולים לרכוש ב-אי.ביי במיליון דולרים וחצי, כמעט שישה מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק