ארה"ב: חנק 3 פרוצות למוות במהלך קיום יחסי מין

המשטרה בפילדלפיה הודיעה היום כי בדיקות DNA שנערכו לאנטוניו רודריגז בן ה-22 קושרות אותו ל-3 מעשי רצח של פרוצות שנחנקו בזמן קיום יחסי מין. רודריגז הסגיר את עצמו למשטרה לפני כחודש ואף ידע לזהות את פניהן של קורבנותיו. התביעה: מדובר ב-3 צעירות חסרות מזל שנאבקו עם התמכרות לסמים

רודריגז ושלושת קורבנותיו (חדשות 2)

צעיר בן 22 מפילדלפיה נעצר היום בחשד כי חנק למוות שלוש פרוצות לאחר שקיים עמן יחסי מין בתשלום. על פי החשד, המשיך הצעיר אנטוניו רודריגז לקיים יחסי מין עם הנשים גם לאחר שמתו.

המשטרה פתחה במצוד אחר הרוצח לפני כחודש וחצי, לאחר שחשדו כי לשלושת מקרי הרצח יש חוט מקשר אחד. דובר המשטרה המקומית בפילדלפיה אמר היום כי רודריגז הוא זה שהסגיר את עצמו בחודש שעבר וכעת הוא שוהה במעצר עד לפתיחת משפטו.

עוד עולה מחקירת הפרשה כי בדיקות DNA שנערכו לרודריגז קושרות אותו למעשים המיוחסים לו. מהמשטרה נמסר כי החשוד לא ידע את שמותיהן של קורבנותיו, אך ידע לזהות את תמונותיהן כאשר אלו הוצגו בפניו.

לדברי התביעה, ניסו הקורבנות - אליין גולדברג, ניקול פייאקנטיני וקייסי מהוני - להילחם עם רודריגז, אך כשלו. השלוש תוארו על ידי התביעה כשלוש צעירות חסרות מזל שנאבקו עם התמכרות קשה לסמים ולעיתים נאלצו לעבוד בזנות ברחובות כדי לממן את ההתמכרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק