תחביב: מצטלם בעולם עם בובות מין

לדיוויד הוקי מקנדה יש תחביב מוזר בלשון המעטה. הוא מטייל ברחבי העולם ומצטלם באתרים מפורסמים – עם בובות המין שלו. "אשתי לא מאוימת" הוא מספר, ובינתיים רק הנשים מסיליקון זוכות לצנוח ולרכב על סוסים

דיוויד הוקי וחברה (הסאן)

במקום לנפוש עם משפחתו או עם חברים, דיוויד הוקי מקנדה, בזבז לא פחות מ-16,000 אלף לירות שטרלינג בכדי לטייל סביב העולם - עם שש בובות המין שלו.

חובב דמויות הפלסטיק בן ה-57 אוהב להצטלם עם "בנות זוגו" באתרים מפורסמים ברחבי העולם. בטיול האחרון בארצות הברית הם תועדו יחדיו ב"גרנד קניון" ומפלי הניאגרה, למשל. שנה שעברה "Teddy Babe Deluxe" וחברותיה זכו לטיול בבריטניה.

"לאשתי לא איכפת", מספר האב לשניים. "היא לא מאוימת מהבובות ויודעת שאני לא אברח עם חתיכת סיליקון בצורת אישה שעלתה לי 80 פאונד".

"בשבילי הן רק בובות"

דייב עורך בימים אלו סרט דוקומנטרי - טיול של שבעה שבועות בו חצה את אמריקה עם 'Realdoll' Bianca", שעלתה לו 2,030 לירות שטרלינג. יחד הם פגשו בעלי בובות מין נוספים בדרך, וביאנקה בת המזל זכתה לצנוח ולרכב על סוסים.

"קניתי את הבובה הראשונה ב-2006 כי היא נראתה חמודה", מסביר דיוויד. "אני חושב שהבובות יפות וכל אחד שיאמר אחרת - משקר. למרות שלעיתים אנשים אחרים אוהבים את הבובות שלהם יותר מבני אדם, בשבילי הן רק בובות". האומנם?

רוצים לקבל עדכונים נוספים על תחביבים מוזרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק