אסון התרסקות המטוס: נמצאה הקופסה השחורה השנייה

התפתחות נוספת בחקירת אסון ההתרסקות של מטוס איירבאס A320 באלפים הצרפתים: צוותי החיפוש הצליחו למצוא את הקופסה השחורה השנייה שהייתה בטיסה הקטלנית, כשבוע לאחר שנמצאה הקופסה השחורה הראשונה. כעת מצפים החוקרים לשמוע את ההקלטה הדרמטית

טייס המשנה שריסק את המטוס, אנדראס לוביץ

כשבוע וחצי לאחר אסון התרסקות טיסת "ג'רמן ווינגס", נמצאה היום (חמישי) ברכס האלפים הצרפתים הקופסה השחורה השנייה שהייתה במטוס איירבאס A320 - כך מדווחות סוכנויות הידיעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקופסה השחורה הראשונה נמצאה זמן קצר יחסית לאחר הטיסה הקטלנית, אולם הקופסה השנייה הייתה במוקד החיפושים במשך ימים ארוכים. החוקרים הצרפתים של תקרית ההתרסקות פרסמו תמונות ראשונות של הקופסה השחורה.

זירת ההתרסקות, בשבוע שעבר (רויטרס)

כעת ממתינים החוקרים לקבלת ממצאים חדשים בזכות הקופסה השחורה הנוספת שנמצאה. הם מצפים לשמוע את הקלטת השמע המתעדת את הרגעים הדרמטיים לפני ההתרסקות.

בתוך כך, מדווחות היום סוכנויות הידיעות כי טייס המשנה אנדראס לוביץ, שריסק את המטוס והביא למותו ולמותם של עוד 149 בני אדם, התייעץ בתקופה האחרונה עם חמישה רופאים שונים.

זירת ההתרסקות, בשבוע שעבר (רויטרס)

בדיווחים נטען כי טייס המשנה סיפר לרופאו שהוא בחופשת מחלה, אולם כידוע הוא המשיך לטוס. מבדיקה של היסטוריית הגלישה שלו באינטרנט הביתי, עולה כי לוביץ חיפש באינטרנט מידע על התאבדות ועל דלתות של תא הטייס.