אורח נוסף לרשימה: סר אלטון ג'ון יופיע בחתונה המלכותית

כבר לא צריך די-ג'יי: הזמר אלטון ג'ון הודיע כי הוא יגיע לחתונה המלכותית של הנסיך וויליאם וארוסטו קייט מידלטון. פחות מחודש אחרי שהודיע כי בכוונתו להפסיק לכתוב שירים חדשים, ישוב ג'ון להופיע באותה הכנסייה בה הופיע לפני 13 שנים, בהלווייתה של הנסיכה דיאנה

חוזר לכנסייה בה נקברה דיאנה: הזמר אלטון ג'ון יגיע, ככל הנראה, לחתונתם של הנסיך וויליאם וארוסתו קייט מידלטון. הזמר אף רמז שיבצע את אחד משיריו באותה כנסייה בה ליווה את אמו של וויליאם בדרכה האחרונה.

כשנשאל על הנושא, הוא השיב בחיוך, "כנראה שתהיה שם סוג של הופעה". זו לא תהיה הפעם הראשונה בה יופיע סר ג'ון בכנסיית ווסטמינסטר בלונדון. בשנת 1997, בלווייתה של הנסיכה דיאנה, ניגן הזמר את הגרסה המיוחדת שכתב עבורה לשיר "נר ברוח". עתה, הוא סוגר מעגל וככל הנראה ינגן מוזיקה מעט יותר שמחה בחתונה המדוברת ביותר בממלכה הבריטית.

מפסיק לכתוב שירים

רק בתחילת החודש האחרון הודיע סר אלטון ג'ון שהחליט "לתלות את הפסנתר". הוא אומנם ימשיך לבצע את שיריו הופעות, אך המלחין והזמר שנחשב מאבות היורו-פופ לא יכתוב יותר שירים.

אחרי למעלה מארבעה עשורים של פעילות, בהן מכר מעל 250 מיליון אלבומים, החליט ג'ון שעולם הפופ במצבו הנוכחי כבר לא מתאים לו, או במילים שלו, "בגיל 63, קשה להתחרות בליידי גאגא".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק