רכב סטה מהכביש ונחת בחדר השינה

נהג אוסטרלי שאיבד שליטה במהלך נסיעה בשכונת מגורים סטה לפתע ממסלולו והתנגש בבית. מעוצמת המכה שבר הרכב את קיר חדר השינה ופשוט נחת על מיטתו של הדייר, שבנס החליט ללכת לישון באותו יום מאוחר וישב מול המחשב. צפו בתמונות

מי אמר שלא משתלם לעבוד עד מאוחר? צעיר אוסטרלי ניצל אתמול ממוות בטוח רק מכיוון שהחליט לשבת מול המחשב בשעת לילה מאוחרת. רכב שסטה מהכביש באותו הזמן התנגש לפתע בקיר חדר השינה של ביתו ונחת היישר על המיטה.

בסביבות השעה 2:00 לפנות בוקר, רכב שנסע בפראות בשכונת מגורים איבד את השליטה, פגע בגדר אחד הבתים ונכנס בעוצמה באחד הבתים. מעוצמת ההתנגשות חדר הרכב את קיר הבית ועצר רק על מיטתו של דמיטריוס ביסבלס בן 31.

למרבה מזלו של האוסטרלי, דווקא באותו הלילה הוא בחר לדחות את השינה ולשבת מול המחשב, מה שככל הנראה הציל את חייו. "חשבתי שמדובר ברעידת אדמה", מתוודה ביסבלס ומוסיף: "תאונות קורות, אבל עדיין רק הנסיבות גרמו לכך שלא הייתי באותו החדר".

"אני בר-מזל בגלל שהמיטה נהרסה לגמרי", מספר ביסבלס. כוחות הביטחון וההצלה שהוזעקו למקום נדהמו למצוא את הרכב תקוע בקיר הבית, והעניקו טיפול רפואי לשני נוסעים שהיו במכונית ונפצעו במצב קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק