פמלה אנדרסון מתגייסת נגד אכילת בשר

הכוכבת הבלונדינית פמלה אנדרסון מככבת בקמפיין חדש של הארגון "פיתה" הפרובוקטיבי לעיתים, למען זכויות בעלי חיים. במודעות היא מופיעה כשגופה מחולק: "כתף", "חזה", "ירך" ועוד, כמו כרזה באיטליז או מעדנייה. אז איזה חלק אתם הייתם רוצים?

פמלה והמודעה (Newscom)

פמלה אנדרסון, כבר מזמן שם נרדף לבלונד או לחזה גדול במרבית הבתים בעולם המערבי, תומכת זה זמן באגודה העולמית למען זכויות בעלי החיים - "פיתה". הארגון החזק השיק היום בלונדון קמפיין חדש ובוטה, כמו שב"פיתה" יודעים לעשות, בכיכובה של הדוגמנית-שחקנית הבלונדינית.

אנדרסון הגיעה לקובנט גארדן בבירה הבריטית, שם חשפה את המודעה שכנראה תימרח על לוחות פרסום רבים בזמן הקרוב: פמלה יושבת, עם ביניקי קטנטן, וגופה מחולק לחלקים - כמו כרזות עם ציורי פרה מחולקת שניתן לראות באיטליזים ובמעדניות השונות.

"הצמחונית השופעת פמלה אנדרסון מוכיחה שלכל החיות יש את אותם החלקים", מסבירים באתר הארגון את סיסמת הקמפיין. "במודעה הסקסית, היא חושפת עור ונראית כאילו סומנה על ידי קצב, מבהירה שבני אדם וחיות מורכבים מחלקים זהים".

בארגון עוד הסבירו כי "במודעה, מראה פמלה את היופי החיצוני והפנימי שלה כדי לקדם תזונה צמחונית. ישנם תחליפים רבים, נטולי אכזריות, לבשר. אם תהפכו לצמחוניים, זה יציל את חייהם של כ-100 בעלי חיים בשנה!".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק