צפו: נשכבה על הפסים ויצאה בשלום

השעמום עשוי להביא צעירים לעשות את המעשים הטיפשיים ביותר. סרטון וידאו שצולם ברוסיה ועובר כאש בין הבלוגים מציג דוגמה לכך - צעירה נשכבת על הפסים כשבמרחק מילימטרים מעל ראשה חולפת רכבת, במקרה הזה חבריה מצלמים ומעודדים

סרטון מבעית שצולם לאחרונה ברוסיה מראה נערה בת עשרה נשכבת על פסי הרכבת, נותנת לרכבת לעבור במרחק של מילימטרים מעל ראשה - ומילמטרים ממכת מוות בטוחה.

חבריה של הנערה הם אלו שצילמו את הסרטון. הם נראים בו משקיפים מצידם השני של הפסים ומעודדים את הנערה למעשה המטורף. הבלונדינית הצעירה מצולמת לובשת ג'ינס וכובע צמר, רצה על המסילה, נשכבת על הפסים כשפניה לקרקע, לפני שהרכבת דוהרת במהירות מעל ראשה.

אחרי שהרכבת חולפת היא קמה ומתרחקת מהמסילה לקול תשואות חבריה. התמונות יוצאות הדופן מופצות עכשיו בבלוגים בכל העולם. חלק מהגולשים מסתקרנים וחלקם זועמים על המעשה המטופש.

בכל שנה אלפי צעירים מתים על הפסים

אחד הגולשים המודאגים כתב, "אני טכנאי רכבות ותשמעו את זה ממני, אל תנסו דבר כזה באמריקה, שם הקטרים דוהרים בגובה של סנטימטרים ספורים מהקרקע, אתם תמותו לפני שהקרון הראשון יגיע".

צעירים מסכנים בכל יום את חייהם על מסילות ברזל - חלקם בדרך לעתיד טוב יותר, חלקם במנוסה וחלקם פשוט מתוך שעמום. רק בבריטניה מתים בכל שנה 60 אנשים על הפסים. במקסיקו, שם מהגרים צעירים מנסים לתפוס רכבות לארה"ב, המספר גבוה בהרבה.

אחד המשחקים המסוכנים והטיפשים ביותר נקרא "צ'יקן" - "תרנגולת" או "פחדן", ובו צעירים מתחרים ביניהם מי יזוז אחרון לפני שהרכבת מגיעה. לפעמים, הם לא מספיקים לברוח.

רוצים לקבל עוד סיפורים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק