זוג שניהל רומן נפל מהחלון בסקס

גבר ואישה מגרמניה שבגדו בבני זוגם נפלו במהלך אקט מיני סוער מהחלון בקומה הראשונה, כשהם עירומים היישר למדרכת הרחוב. כשנתפסו על ידי השוטרים סיפרה האישה שבסך הכל מדובר על בדיחה אישית. "הבדיחה" הזו עלתה להם בכמה עצמות שבורות ובפנים חבולות

המחיר לבגידה? (חדשות 2)

בגידה יכולה להיות כואבת, אפילו כואבת מאוד. כך למדו על בשרם גבר ואישה שבגדו בבני זוגם וקיימו יחסי מין בחשאי. השניים התגלגלו וצללו היישר מחלון הדירה למדרכה של הרחוב, בעיירה השקטה לובק שבגרמניה.

השכנים הכירו היטב את הזוג וסיפרו כי השניים נהגו להיפגש בסודיות לעיתים קרובות לצורך הגשמת הפנטזיות שלהם. "מעולם לא ראינו אותם פנים אל פנים אך תאמינו לנו ששמענו אותם היטב כשהם נפגשו", סיפר בהלצה אחד הדיירים.

שוטרים שהבחינו במחזה סיפרו כי הזוג היה שקוע בהתעלסות על אדן החלון הפתוח כשלפתע האישה נפלה לאחור והפילה את הגבר יחד איתה. למרבה הפלא, ולמרות שנתפסו "על חם" עירומים על המדרכה, סיפרה האישה למשטרה שהם "בסך הכול מסתובבים להם כך להנאתם בשביל הצחוק".

ובכן, לא מדובר באמת במשהו מצחיק, שכן שניהם סבלו בעקבות האירוע מעצמות שבורות ופציעות ראש קלות. בפעם הבאה, אם תהיה כזו, יחשוב הזוג על מקומות אחרים, בטוחים יותר על מנת להגשים בהם פנטזיות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק