סוכנויות ההימורים: ארגנטינה תזכה במונדיאל

מסי משגע את העולם ואת סוכנויות ההימורים: באנגליה קבעו כי נבחרת ארגנטינה היא הפייבוריטית לזכייה בגביע העולמי ביחס של 2\9. "הניצחונות הקלים בשלב הבתים שיכנעו אותנו", הסבירו בסוכנויות ההימורים. החשש הגדול: אם אנגליה תודח, אנשים יפסקו לפתוח את הארנק

אחרי שרוב הנבחרות סיימו שני משחקים בשלב הבתים של גביע העולם, לא יהיה מופרך להגיד שארגנטינה, בהנהגת המאמן דייגו מראדונה וכוכב ברצלונה ליאו מסי, היא אחת הפייבוריטיות לזכייה בגביע העולמי. השאלה היא האם אתם מוכנים לשים על זה כסף?

יחסי ההימורים שהיו לפני המונדיאל השתנו לאחרונה ומציבים את הנבחרת הדרום אמריקנית במקום הראשון לזכייה. על כל שני פאונד שתשקיעו, תוכלו לזכות בתשעה חזרה. "הניצחונות הקלים שלהם בשלב הבתים על ניגריה ועל דרום קוריאה לא הותירו מקום לספק - ארגנטינה היא הנבחרת הטובה ביותר עד כה במונדיאל", אמר דובר חברת ההימורים הגדולה בבריטניה "ויליאם היל".

מי מרוויח מהכישלון של הנבחרת האנגלית?

נבחרת אנגליה, שנחשבה לפני המונדיאל לאחת המועמדות הרציניות לתואר, מאכזבת את קהל אוהדיה עד כה לאחר שסיימה בתיקו 1-1 במשחק הפתיחה עם ארה"ב, ובשישי האחרון חילצה תיקו 0-0 משמים מהנבחרת האלג'יראית. למרות התסכול הגדול בממלכה, ישנם דווקא בריטים שהיו מאוד מרוצים מהיכולת החלשה של רוני וחבריו.

"אני מעריך שתעשיית ההימורים בבריטניה הרוויחה כ-15 מיליון דולרים מהמשחק", אמר דובר ויליאם היל, "אנחנו מקווים שהמשחק המכריע מול סלובניה ביום רביעי ישבור את השיא הזה". אבל למרות הרווחים הנאים, בתעשיית ההימורים ממשיכים להחזיק אצבעות לנבחרת האנגלית, מחשש שברגע שהנבחרת האנגלית תודח מהגביע העולמי, סכומי ההימורים יצנחו.

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

צפו: ויין רוני יצא נגד האוהדים והתנצל

החברה של השוער גרמה להפסד?

הנשק הסודי של נבחרת פראגוואי

וובוזלה? לא בקניונים

בלונדיניות בחצאיות? לא אצל פיפ"א

צפו במראדונה תוקף את פלה

חדש ב-BBC: שידור נטול וובוזלה

צפו: ההחמצה של גרין - גרסת הלגו

פיפ"א מודיעה: הוובוזלות לא הולכות לשום מקום

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד