התינוק נפל על פסי הרכבת - וניצל בנס

שנייה אחת של חוסר תשומת לב כמעט הסתיימה במותו של פעוט כבן שנה מאוסטרליה. סבתו של התינוק שמטה מידיה את העגלה שהידרדרה ונפלה על פסי הרכבת. שבריר שנייה לאחר מכן הגיעה הרכבת לתחנה. מצלמות האבטחה תיעדו את הדרמה שהסתיימה בנס בפציעה קלה בלבד של הפעוט. כך זה נראה

נס על פסי הרכבת באוסטרליה: חייו של פעוט כבן שנה ניצלו בנס לאחר שהעגלה שבה ישב הידרדרה על פסי הרכבת.

רוצים לצפות בקטעי וידאו מרתקים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זה קרה בעיר טורונגה באוסטרליה, ברגע של חוסר תשומת לב, שניות לפני שהרכבת הגיעה לתחנה. סבתו של הפעוט שמטה את ידית העגלה והסתובבה לכיוון ההפוך מהפסים מבלי לשים לב שהעגלה מידרדרת אט אט לכיוון הרכבת המגיעה.

כשהסבתא שמה לב שנכדה לא לידה, כבר היה מאוחר מדי. העגלה ובה התינוק נפלה על הפסים, באותו מקום שעליו עברה הרכבת שבריר שנייה בלבד אחר כך. למרבה המזל, התינוק האוסטרלי שרד את המכה. כוחות ההצלה שהגיעו בתוך דקות הצליחו לחלץ אותו בשלום.

הסבתא האומללה נלקחה לחקירה, אבל כנראה שהחקירה היא הדבר האחרון שמטריד אותה כעת. לאחר החילוץ, נשמעה אנחת רווחה מכיוון השסבתא, שאמרה שהדבר הכי חשוב לה כרגע הוא מצבו של התינוק.

מקרה שני תוך פחות משנה

קשה להאמין, אבל לפני פחות משנה אירע מקרה דומה, גם הוא באוסטרליה. פעוט בן חצי שנה, שהעגלה בה שכב התגלגלה מסיבה שאינה ברורה אל פסי הרכבת, ניצל בנס ויצא עם שריטות קלות בראשו, לאחר שרכבת שעברה בתחנה - מחצה את העגלה.

האירוע הבלתי נתפס התרחש הלילה בתחנת רכבת במלבורן, ותועד במצלמות האבטחה של התחנה. בתמונות ניתן לראות את אמו של התינוק מחזיקה בעגלה, ועוזבת אותה למספר שניות. לפתע, העגלה מתחילה להתגלגל מסיבה שאינה ברורה - היישר לפסי הרכבת.

האם, שהסיטה את מבטה לשניות ספורות, הסתובבה והבחינה בעגלה שדהרה לכיוון הפסים. היא החלה לרוץ בניסיון לבלום את הנפילה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי. האם החליקה, ועגלת התינוק צנחה היישר אל פסי הרכבת. למרבה הזוועה, ובצירוף מקרים בלתי נתפס, מגיחה הרכבת במהירות ופוגעת בעגלה. בשלב זה, לא ניתן לראות את העגלה במצלמות האבטחה. האם חסרת האונים כמעט מתעלפת למראה הרכבת שמוחצת את העגלה, לבסוף היא מתחילה לרוץ לקדמת הרכבת.

התינוק והעגלה נגררו כ-35 מטרים כתוצאה מהפגיעה. רק בנס פציעתו של הפעוט הסתיימה בשריטות קלות בלבד בראשו. "למרבה המזל נהג הקטר לחץ על הבלמים בזמן, וגרם לכך שהפגיעה תהיה כמה שפחות קטלנית", אמר היום דובר רשת הרכבות במלבורן ג'ון ריס. "הפעוט נשרט במצח ותו לא". האם ההמומה והמאושרת גם יחד, למדה כעת מה משמעות המשפט "לא להשאיר את הילדים לבד - ולו לרגע אחד".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות