מי רצח ושרף את גופתה של כוכבת הפורנו?

ארה"ב סוערת בעקבות הרצח המחריד של פאולה סלדבסקי, שפנפנת פלייבוי מפורסמת לשעבר, שגופתה נמצאה שרופה בתוך פח אשפה בשבוע שעבר במיאמי. חברה לחיים של כוכבת הפורנו, קווין קלים, נהג כלפיה לא פעם באלימות, והוא החשוד המרכזי ברצח חברתו והצתת גופתה. "לא נשקוט עד שהרוצח ישלם על מעשיו", אמרה אחותה למצלמות

גופתה של פאולה סלדבסקי, לשעבר שפנפנה מן המניין באימפריית הפורנו "פלייבוי" של יו הפנר, נמצאה בשבוע שעבר שרופה בתוך פח אשפה במיאמי. הגופה הייתה במצב קשה לזיהוי, והמשטרה נאלצה להשתמש בתצלומי השיניים של פאולה על מנת להשלים את הליך הזיהוי.

בתום חקירה מזורזת, עצרה המשטרה את חברה לחיים, קווין קלים, כחשוד המרכזי ברצח המחריד. הסיבה: דיווחים שהגיעו למשטרה לפיהם קלים נהג באלימות רבה כלפי כוכבת הפורנו כשעוד הייתה בחיים. אביה החורג של סלדבסקי, ריצ'רד ווטקינס, טוען כי הקשר בינה ובין חברה לחיים, קווין קלים, ידע עליות ומורדות במשך השנים, והוסיף: "תמיד טענתי שהם לא צריכים להיות ביחד".

האב החורג אף חשף כי "פאולה הייתה שולחת לי הודעות טקסט לאחר שהם היו מתווכחים. באחת ההודעות היא אף כתבה שקווין שבר את אפה - והיא מפחדת שהוא ירצח אותה".

"אי אפשר אפילו לקבור אותה עם ארון פתוח"

בתגובה לטענות נגדו, אמר עורך דינו של קלים כי למרשו אין כל קשר לרצח, והקשר היחיד שהיה לו עם המשטרה היא באשר להצעתו של קלים לעבור בדיקת פוליגרף כדי לטהר את שמו.

אחותה של סלדבסקי, קלי פאריס, מיררה בבכי מול המצלמות: "אנחנו אפילו לא יכולים לקבור אותה כראוי, כאשר ארונה פתוח. אני לא מאמינה שלא אראה אותה יותר".

פאריס הבטיחה שהיא ומשפחתה ימשיכו לפעול במרץ יחד עם המשטרה ויעשו כל שנדרש על מנת למצוא את הרוצח. "אני לא רואה את עצמי חוזרת לעבודה", אמרה פאריס, "אני לא רואה את עצמי שבה לחיות חיים רגילים עד שאדע כי הרוצח של אחותי משלם על מעשיו".

ארה"ב: שתל הסיליקון בחזה הדוגמנית סייע בפענוח הרצח

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?