ליטא: גבר זרק כלב מגשר

קטע וידאו קשה לצפייה מגיע מליטא: גבר בן 22 שזרק את כלב הטרייר שלו מעבר למעקה הגשר מגובה של עשרות מטרים. הכלב האומלל שעד רגע הנפילה בטח בבעליו - שרד בדרך נס

גבר צעיר מליטא שזרק את כלבו מגשר גבוה נתפס לאחר שאגודות של אוהבי בעלי חיים ערכו מצוד אחריו בעזרת האינטרנט. הגבר האכזרי העלה לרשת תמונות שלו וקטע וידאו, בו הוא נראה משליך את הכלב שנפל עשרות מטרים. למרבה המזל - הכלב לא מת.

האיש זוהה כסוואחונאס בניוקאס מליטא. חברו עמד בצד וצילם הכל בטלפון הסלולרי שלו. בתמונות הגבר בן ה-22 נראה צועד על הגשר, מרים את הכלב , טרייר בשם פיפירס, מעל מעקה הגשר.

"אני יכול להוכיח שכלבים לא יודעים לעוף"

בניוקאס הספיק גם לספר בדיחה נוראית שאומרת - "תראו, יש לי הוכחה שכלבים לא יודעים לעוף". הכלב האומלל בוטח בבעליו ויושב בחיקו ללא חשש. הגבר הזורק מביט סביבו ומוודא שאף רכב לא עובר  בסביבה ואז - כשאיש לא רואה - הוא משליך את הכלב.

הווידאו מזעזע וקשה מאוד לצפייה - רוב אתרי האינטרנט העדיפו שלא להראות אותו בגלל האכזריות הבלתי נסבלת שהוא מציג. אבל הסרטון הזה גרם לפעילי זכויות בעלי-החיים לאתר את האיש האכזר ולדאוג שיועמד לדין.

הכלב פיפריס שרד את הנפילה בדרך נס. הוא הגיע לטיפול אבל ללכת הוא כבר לא יוכל. לפחות הוא ממשיך לחיות - אצל בעלים יותר אנושיים.